XXVII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU ZŁOTY POTOK 2017

ELIMINACJE

GRUPA A

1SENGAM - KRASICE4 : 1
-
2UNITED - POL-BUD3 : 1
-
3GLADIATOR - SENGAM0 : 3
-
4GWIAZDA - UNITED3 : 1
-
5POL-BUD - GLADIATOR2 : 4
-
6SENGAM - UNITED4 : 0
-
7GWIAZDA/b> - POL-BUD1 : 0
-
8GLADIATOR - UNITED0 : 1
-
9POL-BUD - SENGAM0 : 3
-
10GWIAZDA - GLADIATOR1 : 4
-

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM SPORT1214-1
2FC GLADIATOR CZ.68-7
3BIAŁA GWIAZDA KRASICE66-9
4UNITED POLONIA65-8
5POL-BUD03-11


GRUPA B

1HAMERS - ALLEGRO3 : 1
-
2ŚLONSKI - KMICIC2 : 1
-
3MD MEBLE - HAMERS2 : 1
-
4ALLEGO - ŚLONSKI4 : 2
-
5KMICIC - MD MEBLE2 : 0
-
6HAMERS - ŚLONSKI2 : 3
-
7ALLEGRO - KMICIC4 : 4
-
8MD MEBLE - ŚLONSKI1 : 4
-
9KMICIC - HAMERS3 : 1
-
10ALLEGRO - MD MEBLE5 : 2
-

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1ŚLONSKIDIZAJN.PL911-8
2ALLEGRO BYSTRZANOWICE714-11
3KMICIC ZŁOTE ARKADY410-7
4MD MEBLE SEZAM35-12
5HAMERS NOCEK TEAM37-9


GRUPA C

KEEP CALM TEAM - wycofał się z turnieju.
1BRONX - PRUSA0 : 1
-
2FM SPORT - FURNIPOL1 : 3
-
3PRUSA - FM SPORT2 : 0
-
4BRONX - FM SPORT1 : 2
-
5PRUSA - FURNIPOL1 : 3
-
6FURNIPOL - BRONX5 : 0
-

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1FURNIPOL911-2
2FC PRUSA64-3
3FM SPORT33-6
4BRONX TEAM01-8
5KEEP CALM TEAM-------


GRUPA D

1ZŁOTY - GORDON0 : 1
-
2ABSTYNENT - CANNON0 : 1
-
3AUTOBORYS - ZŁOTY3 : 1
-
4GORDON - ABSTYNENT3 : 0
-
5CANNON - AUTOBORYS0 : 4
-
6ZŁOTY - ABSTYNENT3 : 4
-
7GORDON - CANNON3 : 0
-
8AUTOBORYS - ABSTYNENT6 : 1
-
9CANNON - ZŁOTY2 : 1
-
10GORDON - AUTOBORYS2 : 0
-

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1GORDON SEMI ŚWIERKLANY129-0
2AUTOBORYS BĘDZIN913-4
3AKS CANNON KRUSIN63-8
4ABSTYNENT33-13
5KS ZŁOTY POTOK05-9




ETAP II

Grupa 1

TABELA KOŃCOWA

61SENGAM - ALLEGRO3 : 1
-
62SENGAM - FM SPORT4 : 1
-
63ALLEGRO - FM SPORT3 : 1
-
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM SPORT67-2
2ALLEGRO34-4
5FM SPORT02-7

Grupa 2

TABELA KOŃCOWA

64ŚLONSKI - PRUSA2 : 1
-
65PRUSA - CANNON3 : 4
-
66ŚLONSKI - CANNON2 : 0
-
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1ŚLONSKIDIZAJN.PL64-1
2AKS CANNON34-5
5FC PRUSA04-6

Grupa 3

TABELA KOŃCOWA

67FURNIPOL - AUTOBORYS1 : 1
-
68AUTOBORYS - KRASICE3 : 1
-
69FURNIPOL - KRASICE3 : 0
-
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1FURNIPOL44-1
2AUTOBORYS BĘDZIN44-2
5BIAŁA GWIAZDA KRASICE01-6

Grupa 4

TABELA KOŃCOWA

70GORDON - GLADIATOR3 : 2
-
71GLADIATOR - KMICIC0 : 1
-
72GORDON - KMICIC2 : 1
-
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1GORDON SEMI ŚWIERKLANY65-3
2KMICIC ZŁOTE ARKADY32-2
5GLADIATOR02-3



ĆWIERĆFINAŁY

83SENGAM - CANNON5 : 0
-
84ŚLONSKI - ALLEGRO1 : 2
-
83FURNIPOL - KMICIC1 : 2
-
84GORDON - AUTOBORYS4 : 3
-



PÓŁFINAŁY

83SENGAM - KMICIC0 : 0 k.1-2
-
84ALLEGRO - GORDON1 : 6
-



MECZ O III MIEJSCE

85SENGAM - ALLEGRO3 : 3 k.3:4
-



MECZ O I MIEJSCE

86KMICIC - GORDON0 : 0 k.4:3
-



Najlepszy strzelec - DOMINIK MAREK (ALLEGRO) - 12 bramek

Najlepszy zawodnik - ARKADIUSZ KOWALCZYK (GORDON)

Najlepszy bramkarz - MICHAŁ ŁATA (KMICIC)

Najlepszy obrońca - KRZYSZTOF MAŁOLEPSZY (ALLEGRO)

Puchar FAIR PLAY - GORDON SEMI ŚWIERKLANY



SKŁADY DRUŻYN:

GORDON SEMI ŚWIERKLANY-MIROSŁAW BANASIK,MICHAŁ CHRABĄSZCZ, ARKADIUSZ KOWALCZYK, KAMIL GORZAŁA,SZYMON ULIARCZYK,KAROL SZYPUŁA,ROMAN WIKAR,WOJCIECH WIKAR,ROBERT LAPCZYK,PATRYK WIDUCH.
AUTOBORYS BĘDZIN-RAFAŁ ROSOCHACKI, DANIEL MAJKA, PRZEMYSŁAW WOŁCZYK, MATEUSZ BRUŚ, PRZEMYSŁĄW WIŚNIEWSKI, KAMIL KUZIOR, MATEUSZ RYCZKO, ŁUKASZ PAPADEŃCZUK,REMIGIUSZ CHŁOSTA.
SENGAM SPORT-SEBASTIAN CHOJNACKI,DANIEL WIECZOREK,ADRIAN KANIA,ŁUKASZ GIBOWICZ,PATRYK MENDELA,KRYSTIAN BIAŁKOWSKI,KORDIAN ŚWIECZKA,MICHAŁ MĄKA,PATRYK TARASZKOWSKI,PATRYK STEFANUAK,KAROL JAKUBCZYK. PATRYK WRÓBEL
ALLEGRO BYSTRZANOWICE- KRYSTIAN GUŁA,MARCIN SKOWRON, BARTŁOMIEJ MAŁOLEPSZY, ADRIAN JURA, KRZYSZTOF MAŁOLEPSZY,KUBA CHWIST, DOMINIK MAREK, PAWEŁ MALCZEWSKI, MACIEJ OBODECKI, BARTOSZ WYCHOWANIEC.
KMICIC ZŁOTE ARKADY- MICHAŁ ŁATKA, PAWEŁ MARCHEWKA, MACIEJ WOLSKI, RADOSŁAW KARASIŃSKI, MARCIN KOWALSKI, KAMIL WITCZYK, MARIUSZ MICKIEWICZ, KAMIL SULIŃSKI, GRZEGORZ KĘDZIERSKI, KONRAD KORZEKWA, WOJCIECH MARCZYK, ADAM GÓRSKI,KRZYSZTOF KOŚCIAŃSKI,RAFAŁ PSONKA.
ŚLONSKIDIZAJN.PL- DAWID BOGUCKI,ARKADIUSZ WILCZEK, RAFAŁ NESTIORUK,MICHAŁ DAWIDOWICZ, DAWID DROBINA,ARKADIUSZ MATUSZCZYK, MATEUSZ MAJCHRZAK, KRYSTIAN KOSTKA.
FURNIPOL-MARCIN DUDEK,KRYSPIN MALINOWSKI,ERYK KRUPA,ŁUKASZ JĘDRZEJEWSKI, SEBASTIAN RADECKI,MARCIN PALACZ,MICHAŁ JĘDRZEJEWSKI,MICHAŁ ŁĄGWA, MACIEK ŚWIĄTEK,DAWID NIEDBAŁA,OSKAR MALINOWSKI,ROBERT BRZĘCZEK, KAMIL SKOWRONEK, OSKAR KONATOWSKI.
AKS CANNON KRUSIN- JDAWID PIETRUSIŃSKI, MATEUSZ BIAŁAS, MARCIN DUBIAK, BOGUSŁAW PRZEWIEŻLIK, KRZYSZTOF NOSZCZYK, GRZEGORZ KALARUS, RDOSŁAW ZIMNY, TOMASZ HAŁADAUS, RAFAŁ DWORACZEK.
FC PRUSA- ANDRZEJ SOBAŃSKI,MARIUSZ SAJDAK,ROBERT SAJDAK,MACIEJ LEWANDOWSKI, ARTUR KOTUŁA, DAWID REJCH, DANIEL MUSZKA, DAWID SZURGOT.
FM SPORT- PIOTR PAŃCZYK,ŁUKASZ BŁASZCZYK, RAFAŁ NAWROT, ARTUR PACH, DANIEL KASPEREK, PATRYK WOJACZEK, DOMINIK MOCOR, MICHAŁ HAMERSKI, MATEUSZ ANDRZEJEWSKI.
BIAŁA GWIAZDA KRASICE-DAWID URBAŃSKI,MICHAŁ PULCER,DAMIAN BEKUS,HUBERT KLIMASZEWSKI, PRZEMYSŁĄW BEKUS,PIOTR ŻAK,PATRYK CHMIELORZ, KAMIL BORAL, MACIEJ BORAL, ŁUKASZ BORAL, EMIL KAŁA, MARCIN SROKOSZ.
FC GLADIATOR CZECHOWICE-DANIEL GORLICKI,DAWID MUCHA, PIOTR JANCZYK, DAMIAN WÓJCIK,PIOTR SIGMANDZIK, PIOTR MIOZGA, ARTUR KASZA, KAMIL WYCIŚLIK, MARCIN MAGDUR.
POL-BUD-JAN SAMBORSKI,WOJCIECH SAMBORSKI,KAROL KRZEMIŃSKI,KAROL GĘSIKOWSKI,DAWID GĘSIKOWSKI, KONRAD BIENIEK, MATEUSZ KRZYŻOWSKI, PIOTR MRÓZ, MARIUSZ STELMASZCZYK, SZYMON JABŁOŃSKI, ADAM JACHYMSKI,FILIP JANASIK.
MD MEBLE SEZAM ENERGIA-EMIL WIDAWSKI,MARIUSZ DRĄŻKIEWICZ, JÓŻEF PIETRAS, ADAM NIEDBAŁ,KRZYSZTOF MINOR,KONRAD PAPAJ,GRZEGORZ LISZKA,BARTEK POŁCIK,KAMIL WALASEK,ŁUKASZ POŁCIK,DAMIAN NOWAK, MARCIN RUSIŃSKI,RADOMIR KOWALSKI.
HAMERS NOCEK TEAM- MATEUSZ DUDŁAK, ŁUKASZ SAWICKI,DAWID JAŻWIC,MATEUSZ WAWSZCZAK,MARCIN SZULC, WOJCIECH ŚMIŁOWSKI,MARCEL PAJĄK,PRZEMEK RADWAŃSKI,ADRIAN WILK.
BRONX TEAM- ROBERT DRZEWIECKI,KONRAD ZNAJ, KAMIL KAPRAL, JAN NOWAK, TOMASZ KUSAJ,KAMIL SZCZERBIK,MACIEJ PRZYBYŁ,DANIEL GOLIS, KRZYSZTOF GOLIS.
POLONIA UNITED- ŁUKASZ POLSKI,DANIEL ZAMOŻNIECIA,PATRYK KAPAŁA,SEBASTIAN KUJAWA, DOMINIK ŚWIĘCH,BARTEK BOROWIEC,MATEUSZ REKUS,DAWID GÓRSKI.
KS ZŁOTY POTOK-MIKOŁAJ KALYTA, TOMASZ BIEDROŃ,DAMIAN PARTYKA,JAREK DURKA, KAROL MAGIERA,PAWEŁ CUPIAŁ, SEBASTIAN OSTALSKI, MARCIN NIEPSUJ, MICHAŁ HARĘZA,WOJCIECH JĘDRYCHA.
ABSTYNENT-MACIEJ BAŁCHANOWSKI,DAMIAN NOWAK, SEBASTIAN MAKOWSKI, MATEUSZ FIUTO, PAWEŁ NOWAKOWSKI, BARTEK WIŚNIEWSKI, SZCZEPAN CHRZĄSZCZ, ROBERT KAPOWSKI,ANDRZEJ GRZESIAK, MICHAŁ HREMBLEWSKI.



Strone odwiedzono razy

PARTNERZY :