PUCHAR PREZESA SENGAM SPORT - 2017

ELIMINACJE

GRUPA A

1SENGAM - ALKO1 : 1
Wółczyk - Białek M.
2CANNON - MYSZKÓW2 : 2
Zamorowski, Nocoń - Męcik, Dworaczek
3GLADIATOR - SENGAM0 : 3
- Wieczorek, Koziński, Minor
4ALKO - CANNON2 : 0
Białek M., Białek P. -
5MYSZKÓW - GLADIATOR0 : 1
- Polis
6SENGAM - CANNON4 : 0
Ścisłowski x2,Machura,Wołczyk -
7ALKO/b> - MYSZKÓW0 : 2
- Noszczyk, Dworaczek
8GLADIATOR - CANNON4 : 1
Gorlicki,Urbański,Sigmindzik x2 - Przewięźlik
9SENGAM - MYSZKÓW7 : 0
Pasek,Wołczyk x2,Machura,Ścisłowski x2,Minor -
10ALKO - GLADIATOR3 : 1
Piżuch Ł.,Gajewicz,Białek P. -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM SPORT1015-1
2ALKO GÓRKA ŁAZY76-4
3GLADIATOR66-7
4MYSZKÓW44-10
5AKS CANNON13-12


GRUPA B

1ZŁOTY - WYBRZEŻE1 : 2
Suliński - Zawiliński,Słomka
2WYSOKA - DREW MET0 : 1
- Urbaś
3INCOGNITO - ZŁOTY1 : 2
Rzyska - Cupiał,Dąbrowski
4WYBRZEŻE - WYSOKA4 : 0
Słomka x2,Zawiliński x2 -
5DREW MET - INCOGNITO1 : 2
Nikodem - Marona,Surmacz
6ZŁOTY - WYSOKA2 : 1
Suliński,Dąbrowski - Maciążek
7WYBRZEŻE - DREW MET0 : 1
- Zwolan
8INCOGNITO - WYSOKA4 : 1
Marons x2,Surmacz,Wanot - Dudłak
9ZŁOTY - DREW MET1 : 3
Guła - Urbaś x2,Malinowski
10WYBRZEŻE - INCOGNITO1 : 3
Zawiliński - Kołodziej,Marona x2

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1INCOGNITO SIEMIANOWICE910-5
2DREW MET96-3
3WYBRZEŻE67-5
4ZŁOTY POTOK66-7
5WYSOKA02-11


ĆWIERĆFINAŁY

83SENGAM - ZŁOTY3 : 1
Wieczorek,Machura,Minor - Dąbrowski
84INCOGNITO - MYSZKÓW2 : 0
Wanot,Marona -
83ALKO - WYBRZEŻE7 : 0
Piżuch Ł. x2,Piżuch A.,Białas,Gajewicz,Stanisławek,Gibowicz -
84DREW MET - GLADIATOR0 : 3
- Wyciślik,Urbański,Sigmundzik



PÓŁFINAŁY

83SENGAM - GLADIATOR5 : 1
Pasek,Wołczyk,Machura x2,Ścisłowski - Polis
84ALKO - INCOGNITO2 : 0
Piżuch A.,Gibowicz -



MECZ O III MIEJSCE

85INCOGNITO - GLADIATOR2 : 0
Marona,Wanot -



MECZ O I MIEJSCE

86ALKO - SENGAM4 : 1
Sam.,Gajewicz,Piżuch A.x2 - Ścisłowski



Najlepszy strzelec - KAMIL ŚCISŁOWSKI (SENGAM) - 6 bramek

Najlepszy zawodnik - DANIEL MARONA (INCOGNITO)

Najlepszy bramkarz - GRZEGORZ JASTRZĄB (ALKO GÓRKA)



SKŁADY DRUŻYN:

SENGAM SPORT-PASEK ARTUR,DARIUSZ MOSAK,KAMIL ŚCISŁOWSKI,KORDIAN ŚWIECZKA,DANIEL WIECZOREK,WOŁCZYK PRZEMYSŁAW,MINOR KRZYSZTOF,KOZIŃSKI SEBASTIAN,MACHURA JAKUB,KANIA ADRIAN
DREW MET-ZWOLAN ŁUKASZ,KWAŚNIAK SEBASTIAN,URBAŚ ŁUKASZ,NIKODEM TOMASZ,MALINOWSKI KRYSTIAN,GRONOWSKI WALDEMAR,HOFFMAN KRZYSZTOF.JAWOREK PRZEMYSŁAW.
INCOGNITO SIEMIANOWICE-KOŁODZIEJ KRZYSZTOF,KOŁODZIEJ PAWEŁ,SURMACZ KAMIL,MARONA DANIEL,WANOT DAWID,HERMAN IREK,RZYSKA ROBERT,MARZEC RADOSŁAW
KS WYSOKA- BEREDA GRZEGORZ,DUDŁAK MATEUSZ,MACIĄŻEK ADRIAN,PIŻUCH DAWID,GUT KACPER,WARAKOMSKI JAKUB,WNUK TADEUSZ
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ- TURLEJ TYMOTEUSZ,DAWID SŁOMKA,GRUBER DAWID,ZAWILIŃSKI KAMIL,PAWLIK MICHAŁ,KARASEK MARCIN.
ALKO GÓRKA ŁAZY- JASTRZĄB GRZEGORZ,PIŻUCH ŁUKASZ,PIŻUCH ADRIAN,GAJEWICZ MICHAŁ,BIAŁEK MICHAŁ,BIAŁEK PIOTR,PLUTA ŁUKASZ,PANEK MACIEJ,STANISŁAWEK KUBA,BIAŁAS KRZYSZTOF,GIBOWICZ ŁUKASZ.
GLADIATOR CZECHOWICE-GORLICKI DANIEL,WYCIŚŁIK KAMIL,FOLEK MATEUSZ,WÓJCIK DAMIAN,MAGDZIARZ MARCIN,URBAŃSKI MATEUSZ, KAIM RAFAŁ,POLIS MACIEJ, SIGMUNDZIK PIOTR,SKLARZYK BARTŁOMIEJ,KASZA ARTUR.
MYSZKÓW- JAGODA DANIEL,MĘCIK ADAM,MĘCIK WOJCIECH,NOSZCZYK KRZYSZTOF,KIEŁBIK KAMIL,BŁAUT MATEUSZ,DUBIAK MARCIN,DWORACZEK RAFAŁ.
AKS CANNON KRUSIN- ZIMNY RADOSŁAW,PIETRUSIŃSKI DAWID,ZAMOROWSKI DAWID,NOCOŃ BARTŁOMIEJ,PRZEWIEŻLIK BOGUSŁAW,LYTOVKA YEVGENI.
KS ZŁOTY POTOK- KAMIL SULIŃSKI,PAWEŁ CUPIAŁ.DĄBROWSKI ADAM,GRABOWSKI JAKUB,PARTYKA DAMIAN,JĘDRYCHA WOJCIECH,DZIURKOWSKI KAMIL,GUŁA KRYSTIAN.



Galeria zdjęć z turnieju do obejrzenia TUTAJ



Strone odwiedzono razy

PARTNERZY :