JURA FUTSAL CUP - MSTÓW'2017

ELIMINACJE

GRUPA A

1SENGAM - MEDALIKI4 : 0
Adamiecki x3,Głośny -
2LEPKIE - WARTA0 : 1
- Tyfel
3JANG TEAM - SENGAM0 : 2
- Wieczorek x2
4MEDALIKI - LEPKIE2 : 1
Kowalski A.,Korbel K. - Sychowicz
5WARTA - JANG TEAM3 : 1
Kowalczyk M.x2,Bogucki - Stelmach
6LEPKIE - SENGAM1 : 2
Sułkiewicz - Głośny x2
7MEDALIKI - WARTA0 : 2
- Kowalczyk M.,Kowalczyk D.
8LEPKIE - JANG TEAM1 : 2
Cieplewicz - Kubat, Turek
9SENGAM - WARTA2 : 0
Wieczorek,Majchrowski -
10MEDALIKI - JANG TEAM3 : 0
Korbel x2,Janczyk -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM SPORT1210-1
2WARTA MSTÓW96-3
3MEDALIKI65-7
4JANG TEAM33-9
5LEPKIE PALCE03-7


GRUPA B

1ALLEGRO - ZŁOTY0 : 4
- Lamch A.x2,Dłubała,Jędrycha
2GNASZYN - NANKATSU0 : 0
-
3ALDACH - ALLEGRO2 : 1
Papaj,Hajduk - Gawron
4ZŁOTY - GNASZYN2 : 3
Lamch M.,Jędrycha - Szymczyk,Przerada,Pałyga
5NANKATSU - ALDACH0 : 4
- Papaj,Hajduk x2,Błaszczyk
6ALLEGRO - GNASZYN0 : 7
- Pałyga,Przerada,Marchewka x3,Popławski,Gajewski
7ZŁOTY - NANKATSU1 : 0
Lamch A -
8GNASZYN - ALDACH4 : 0
Popławski,Gierczak,Marchewka x2 -
9ALLEGRO - NANKATSU0 : 1
- Białas
10ALDACH - ZŁOTY1 : 0
Minor -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1GNASZYN TEAM1014-2
2ALDACH97-5
3ZŁOTY POTOK67-4
4NANKATSU41-5
5ALLEGRO01-14


GRUPA C

1PCIMIANIE - RETOS1 : 0
Barczyk -
2WKS - FACHUR2 : 3
Słonina x2 - Kaliński x2,Rosiński
3ALKO - PCIMIANIE3 : 1
Mucha,Piżuch A.,Białek P. - Barczyk
4RETOS - WKS2 : 1
Brzezina x2 - Słomka
5FACHUR - ALKO3 : 0
Rosiński x2,Ślęzak -
6PCIMIANIE - WKS2 : 1
Majcherkiewicz,Guguła - Słonina
7FACHUR - RETOS2 : 0
Jarnot x2 -
8WKS - ALKO0 : 2
- Piżuch A.,Mucha
9PCIMIANIE - FACHUR0 : 0
-
10RETOS - ALKO1 : 0
Pasek -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1FACHUR108-2
2PCIMIANIE74-4
3RETOS63-4
4ALKO GÓRKA65-5
5WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ04-9


GRUPA D

1PILICA - MAX FLIZ1 : 4
Musialski - Langer,Stefaniak,Pawłowski x2
2POZIOM - MAD MICK0 : 3
- Maciaszczyk x2,Huras
3STALMET - PILICA2 : 0
Mularczyk,Molata -
4MAX FLIZ - POZIOM3 : 0
Jakubczyk K.,Hajduk,Kordalski -
5MAD MICK - STALMET0 : 3
- Suchiński x2,Mularczyk
6PILICA - POZIOM0 : 1
- Jęchimowicz
7MAX FLIZ - MAD MICK1 : 1
Stefaniak - Maciaszczyk
8POZIOM - STALMET0 : 3
- Zagórski,Stopa,Flis B.
9PILICA - MAD MICK4 : 2
Bartos,Nowak,Szwaja,Słowikowski - Kasperek,Jeżycki
10MAX FLIZ - STALMET3 : 0
Kubicki,Hajduk,Jakubczyk K. -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1MAX FLIZ1011-2
2STALMET98-3
3MAD MICK46-8
4POZIOM 51131-9
5PILICA35-9


GRUPA E

1GEO - SZALUNKI1 : 0
Katarzyński -
2HAMMERS - ZUP1 : 1
Śmiłowski - Gradek
3COPROBO - GEO0 : 2
- Katarzyński x2
4SZALUNKI - HAMMERS4 : 1
Sot,Dudzik x2,Surowiec - Śmiłowski
5ZUP - COPROBO2 : 1
Jarząbek,Danek - Kulawiak
6GEO - HAMMERS4 : 1
Marek,Filipczak x2,Katarzyński - Śmiłowski
7SZALUNKI - ZUP3 : 0
Horna,Kuzincow,Surdyk -
8HAMMERS - COPROBO1 : 0
Makuch -
9GEO - ZUP2 : 3
Wąż,Katarzyński - Gradek x2,Danek
10COPROBO - SZALUNKI0 : 3
- Sot,Horna,Surdyk

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1GEO ZENIT99-4
2SZALUNKI910-2
3ZUP DOROBISZ76-4
4HAMMERS44-9
5COPROBO01-8




PUCHAROWA

79SENGAM - ZŁOTY3 : 1
Wieczorek,Głośny,Adamiecki - Cichor
80ALDACH - WARTA1 : 1 k.3-1
Hajduk - Kowalczyk
81GNASZYN - MEDALIKI1 : 2
Przerada - Korbel x2
82FACHUR - MAD DICK2 : 0
Kaliński, Jarnot -
79MAX FLIZ - ZUP4 : 0
Stefaniak x4 -
80GEO - NANKATSU5 : 2
Katarzyński x3,Wąż,Filipczak - Sierka,Kalarus
81PCIMIANIE - STALMET2 : 2 k.3-2
Michalik,Mularczyk - Curyłk,Poczesny
82SZALUNKI - RETOS3 : 1
Sot,Kuzincow,Surdyk - Pasek



ĆWIERĆFINAŁY

83SENGAM - PCIMIANIE2 : 1
Adamiecki,Wróbel - Wołkiewicz
84GEO - MEDALIKI0 : 0 k.1-3
-
83ALDACH - MAX FLIZ0 : 0 k.2-1
-
84FACHUR - SZALUNKI0 : 0 k.2-1
-



PÓŁFINAŁY

83ALDACH - MEDALIKI0 : 0 k.1-2
-
84SENGAM - FACHUR3 : 1
Wieczorek,Kowalski,Adamiecki - Jarnot



MECZ O III MIEJSCE

85FACHUR - ALDACH1 : 0
Wojcieszak -



MECZ O I MIEJSCE

86SENGAM - MEDALIKI2 : 0
Adamiecki x2 -



Najlepszy strzelec - DAMIAN ADAMIECKI (SENGAM)- 8 bramek

Najlepszy zawodnik - MARCIN ROSIŃSKI (FACHUR)

Najlepszy bramkarz - SEBASTIAN MILLER

Puchar FAIR PLAY - MEDALIKI



SKŁADY DRUŻYN:

POZIOM 511-DOMINIK KAJDA,DAMIAN KAJDA, DANIEL JACHIMOWICZ,ROBERT STEFAŃSKI, KAMIL KOŚCIEŃ, IRENEUSZ TOMSIA
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ-TYMOTEUSZ TURLEJ, KAMIL ZAWILIŃSKI, DARIUSZ ZĘBALA, MARCIN SZPILKA, MAREK PĘCAK,ARKADIUSZ KOT, PAWEŁ SŁONINA, DAWID GODULA, DAWID SŁOMKA.
PILICA WIERBKA-DAWID KANTOR, JAKUB NOWAK, ARKADIUSZ TOKARSKI,MARIUSZ WĘGLARZ, DAWID BARTOS, KRYSTIAN SŁOWIKOWSKI, BARTOSZ SZWAJA, DAWID ZIAJA, ŁUKASZ MUSIALSKI
GNASZYN TEAM- TOMASZ SZYMCZYK,PIOTR JELONEK, MARIUSZ PRZERADA, MACIEJ POPŁAWSKI,GRZEGORZ KĘDZIERSKI, DAWID GIERCZAK, BARTOSZ PAŁYGA, PAWEŁ MARCHEWKA, KACPER GAJEWSKI
JANG TEAM CZĘSTOCHOWA- FILIP STELMACH, KAROL MAGIERA, DOMINIK KUBAT, MARCEL MORAWIAK, MACIEJ NIEZABISTOWSKI, SEBASTIAN PUSTELNIK, RAFAŁ BODZIŃSKI, SZYMON TUREK
ALLEGRO BYSTRZANOWICE- DAWID SKOWRON, ADRIAN JURA, KRYSTIAN GUŁA, MATEUSZ WÓCIK, MIKŁAJ KALYTA, DAMIAN KOTAS, MICHAŁ GAWRON, MARCIN SKOWRON, BARTŁOMIEJ MAŁOLEPSZY, JAKUB CHWIST.
WARTA MSTÓW-ANDREZJ BOGUCKI, MARCIN TYFEL, MICHAŁ MERMER, MICHAŁ KOWALCZYK, PATRYK BEDNAREK, MAKSYMILIAN STANIROWSKI, MICHAŁ SOWIŃSKI, JAKUB FIGZAŁ, DAMIAN KOWALCZYK, PRZEMYSŁAW JURA, KACPER TYRAS
LEPKIE PALCE- ZBIGNIEW CIEPLEWICZ,TOMASZ CIEPLEWICZ, PAWEŁ CIEPLEWICZ, ARKADIUSZ SCHOWICZ, SEBASTIAN SUŁKIEWICZ, KAMIL BRZEZIŃSKI, DAWID PAWLUSIŃSKI, NORBERT DROŻDZOWSKI, MARCIN ZATOŃSKI
KS ZŁOTY POTOK- PAWEŁ CUPIAŁ, ARKADIUSZ LAMCH, BARTOSZ DŁUBAŁA, MARCIN POZNAŃSKI, MICHAŁ LAMCH, JAKUB GRABOWSKI, CICHOR PRZEMYSŁAW, SEBASTIAN OSTALSKI, KAROL OSTALSKI, WOJCIECH JĘDRYCHA, JAKUB JĘDRYCHA
MMW SZALUNKI KIELCE- ARKADIUSZ CIEŚLIŃSKI, DAWID JANASZEK, KAROL DUDZIK, DAWID SUROWIEC, BARTOSZ KUZINCOW, BARTOSZ SOT, WOJCIECH SURDYK, MACIEJ HORNA
MAX FLIZ KATOWICE-MICHAŁ WOZNICA, PAWEŁ KORDALSKI, KAROL JAKUBCZYK, DAWID JAKUBCZYK, ŁUKASZ PAWŁOWSKI, PAWEŁ HAJDUK, DANIEL LANGNER, ARTUR KUBICKI, PATRYK STEFANIAK.
ALDACH SZCZEKOCINY-SŁAWOMIR ADAMUS, ŁUKASZ ROLEK,KRZYSZTOF MINOR, PIOTR GAŁA, DAMIAN DYRAS, KAROL BŁASZCZYK,KONRAD PAPAJ, PIOTR CABAN, SEBASTIAN HAJDUK,ŁUKASZ WINIARSKI
FACHUR KWIECIŃSKI-MARCIN ROSIŃSKI, RAFAŁ KULIŃSKI, JACEK JARNOT, ŁUKASZ WOJCIESZAK, ROBERT HAUFFE, TOMASZ CZOGATA,MATEUSZ BUGNACKI, KAROL ŚLĘZOK
SENGAM SPORT-DROZDZIK MARCIN, PATRYK WRÓBEL, BARTŁOMIEJ MUSIAŁ, KAMIL GŁOŚNY, DANIEL WIECZOREK, KORDIAN ŚWIECZKA, RAFAŁ MAJCHROWSKI, DAMIAN ADAMIECKI,RADOMIR KOWALSKI, ADRIAN KANIA.
MEDALIKI- SEBASTIAN MILLER, MATEUSZ JANCZYK, KACPER CHŁĄDZYŃSKI, ADRIAN KOWALSKI, MATEUSZ GRZYBOWSKI, PATRYK LEDWOŃ, MAREK FRANUSIAK, KAMIL KORBEL, MARCIN MARGASIŃSKI.
ZUP J DOROBISZ- BARTŁOMIEJ GĘSIKOWSKI, KACPER LEWICKI, BŁAŻEJ GRADEK, WOJCIECH DANEK, BŁAŻEJ WRONA, DAMIAN LASZCZYK, ŁUKASZ SZUWLUK, PRZEMYSŁAW JARZĄBEK.
ALKO GÓRKA ŁAZY- ADRIAN PIŻUCH,MICHAŁ BIAŁEK, PIOTR BIAŁEK, JAKUB STANISŁAWEK, MACIEJ PANEK, GRZEGORZ JASTRZĄB,ŁUKASZ GIBOWICZ, TOBIASZ MUCHA
MAD MICK/KOPALNIA FUTBOLU-PATRYK WOJACZEK, KONRAD ZIÓŁKOWSKI,DANIEL KASPEREK, MACIEJ SIKORA, PATRYK HURAS, JAKUB JEŻYCKI, ANDRZEJ WIENSZ, PAWEŁ MARTYN,DAWID MACIASZCZYK.
COPROBO- ŁUKASZ BŁOCH,RAFAŁ KIEDBÓJ, DAMIAN KULAWIAK,BARTOSZ PYTLARZ,KAROL KULAWIAK,MATEUSZ SOJA, MICHAŁ WOJCIECHOWSKI
HAMMERS TEAM- BARTOSZ KYRCZ,ADRIAN MACIĄŻEK,IGOR JAWORSKI MATEUSZ DUDŁAK, KAMIL MAKUCH, ŁUKASZ MAKUCH, MATEUSZ SKRZYPEK, WOJCIECH ŚMIŁOWSKI
RETOS BUS- ARTUR PASEK, PATRYK NOCUŃ,RAFAŁ KOCLĘGA,SEBASTIAN MIGUS, PATRYK TUROWSKI, DANIEL BRZEZINA,WOJCIECH ILNICKI, WOJCIECH KRETEK
TEAM STALMET KNURÓW-TOMASZ MICHALIK, DARIUSZ FLIS, BARTOSZ FLIS, MACIEJ STOPA, RAFAŁ ADAMKOWSKI, ARKADIUSZ SUCHAŃSKI,MATEUSZ MULARCZYK, PRZEMYSŁAW ZAGÓRSKI, PIOTR MOLATA
NANKATSU CYNKÓW- KAMIL KIEŁBIK,DAMIAN KUPICHA,MATEUSZ BIAŁAS, RAFAŁ BĄK, BAROSZ KOCZUR, RADOSŁAW MATYJA, DAMIAN MATYJA, GRZEGORZ SIERKA, GRZEGORZ KALARUS
GEO-ZENIT KRAKÓW- SZYMON MYTYCH,KRZYSZTOF CHLEBDA, KRZYSZTOF FILIPCZAK, JERZY ANTON, PIOTR MAREK, MICHAŁ SPASIUK, MATEUSZ WĄŻ,ARKADIUSZ KATARZYŃSKI
PCIMIANIE KLUCZE-DAMIAN MUCHA,GRZEGORZ MAJCHERKIEWICZ,FILIP WOŁKIEWICZ, HUBERT POCZESNY, DARIUSZ ZIĘBIŃSKI,SZYMON GUGUŁA,REMIGIUSZ CYRYŁO,SZYMON BARCZYK.



Galeria zdjęć z turnieju do obejrzenia TUTAJ



Strone odwiedzono razy

PARTNERZY :