JURA FUTSAL CUP '2015

KOMANDOR ŚLĄSK MISTRZEM JURA FUTSAL CUP-GRATULUJEMY.


TURNIEJ NIESPODZIANEK tak można nazwać Jura Futsal Cup. Wygrała drużyna która na pewno nie zaliczała się do grona faworytów turnieju,ale mimo okrojonej kadry pokazała charakter i solidną piłkę a przede wszystkim konsekwentnie wykonywali rzuty karne w meczu półfinałowym i finałowym co doprowadziło drużynę Komandora do zwycięstwa w całym turnieju.Drużyny które wygrały swoje grupy i typowane były na faworytów/zwycięzców tak jak TS 10ka.pl Zabrze, Sengam Sport, AKS Grzybowice Zabrze odpadły po emocjonujących meczach Ćwierćfinałowych- Sengam i TS 10ka przegrały po serii rzutów karnych gdzie ich wyniki zakończyły się remisami,a w przypadku Grzybowic los zetknął ich również na jednego z głównych faworytów który również mógł być na najwyższym podium turnieju RMF Maxxx Kraków i niestety musieli uznać jego wyższość.Podsumowując turniej bardzo ciekawy- dobry poziom piłkarski,mogliśmy zobaczyć kilku ciekawych zawodników extraklasy i 1 ligi futsalu i za to co kochamy piłkę -niespodzianki i tak można nazwać turniej. Na koniec podziękowania dla Adriana Kały-Dyrektora Parku Wodnego Jura Łazy za wzorową współprace przy organizacji turnieju,Starostwa Zawierciańskiego,Tomasza Kwoczały,Arka Kiersztyna,firmie Hdi Rathdawney,Sengam Sport i Trofea Euromarketing bez których turniej nie byłby na takim poziomie organizacyjnym,za co w imieniu organizatora bardzo dziękujemy i mamy na dzieje że współpraca będzie dalej trwała w najlepsze.

GRUPA A

1SENGAM - ALKO GÓRKA3 : 0
Wawrzynkiewicz x2, Wieczorek -
2LIONS - KOMANDOR0 : 3
- Stanik,Pawłowski x2
3SENGAM - LIONS4 : 1
Adamiecki x4 - Sopniewski A
4ALKO GÓRKA - KOMANDOR2 : 4
Gibowicz,Piżuch A - Pawłowski x2,Wróbel,Jabłoński
5SENGAM - KOMANDOR3 : 0
Adamiecki,Sobczyk,Majchrowski -
6ALKO GÓRKA - LIONS3 : 1
Piżuch A x2 , Białek P - Witkowski

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM SPORT910-1
2KOMANDOR ŚLĄSK67-5
3ALKO GÓRKA ŁAZY35-8
4LIONS UNITED02-10


GRUPA B

1INFA - ALLEGRO4 : 2
Dybul x2,Słomka x2 - Skowron D, Guła
2GRZYBOWICE - ZŁOTY POTOK5 : 2
Dewucki x2, Front,Józwik,sam - Kalyta,Gradek
3INFA - GRZYBOWICE0 : 4
- Dewuckix2, Kapała, Cieśliński
4ALLEGRO - ZŁOTY POTOK7 : 3
Kotas x3, Guła,Nowiński,Małolepszy,Skowron D - Gradek x2,Kalyta
5INFA - ZŁOTY POTOK6 : 0
Muskalski x3, Słomka x2, Stysiński -
6ALLEGRO - GRZYBOWICE1 : 2
Kotas - Dewucki x2

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1AKS GRZYBOWICE ZABRZE911-3
2INFA TRANS610-6
3ALLEGRO BYSTRZANOWICE310-9
4KS ZŁOTY POTOK05-18


GRUPA C

1CANNON - POZIOM 5111 : 4
Dubiak - Warat x2, Kajda Dominik,Kajda Damian
2STALMET - RŚLG0 : 3
- Magiera x2,Wilczek
3CANNON - STALMET0 : 2
- Flis B, Michalik
4POZIOM 511 - RŚLG1 : 3
Kajda Dominik - Afeltowicz x2,Polok
5CANNON - RŚLG1 : 2
Dubiak - Klimas,Magiera
6POZIOM 511 - STALMET1 : 2
Kasprzyk - Flis D,Zagórski

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1RŚLG KATOWICE98-2
2STALMET KNURÓW64-4
3POZIOM 51136-6
4AKS CANNON KRUSIN02-8


GRUPA D

1PCIMIANIE - MISTAL5 : 2
Wiśniewski x2,Guguła, Majcherkiewicz x2 - Słomkowski,Klimas
2TS 10tka - RMF MAxxx2 : 1
Mnochy x2 - Iglar
3PCIMIANIE - TS 10tka1 : 4
Majcherkiewicz - Mnochy x3,Rakowiecki
4MISTAL - RMF MAxxx2 : 2
Mikołajewicz x2 - Lekki x2
5PCIMIANIE - RMF MAxxx1 : 6
Guguła - Suchan,Lekki, Iglar x2, Spasiuk, Oraczewski
6MISTAL - TS 10tka0 : 5 v.o.
-

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1TS 10tka Zabrze911-2
2RMF MAXXX49-5
3PCIMIANIE KLUCZE37-15
4MISTAL KATOWICE14-10




ĆWIERĆFINAŁY

79SENGAM - STALMET1 : 1 k.3:4
Wawrzynkiewicz - Molat
80GRZYBOWICE - RMF MAxxx1 : 3
Front - Okarmus,Suchan,Lekki
81RŚLG - KOMANDOR1 : 5
Magiera - Jakubczyk K, Jabłoński x2,Stanik,Pawłowski
82TS 10tka - INFA2 : 2 k.3:4
Szeruga,Mnochy - Zieliński,Dybul



PÓŁFINAŁY

83RMF Maxxx - STALMET0 : 1
- Molat
84INFA - KOMANDOR0 : 0 k.2-3
-



MECZ O III MIEJSCE

85RMF Maxxx - INFA10 : 1
Lekki x5, Iglar x2, Okarmus x2, Suchan - Zieliński



MECZ O I MIEJSCE

86STALMET - KOMANDOR1 : 1 k.1-3
Szczunak - Pawłowski



Najlepszy atak turnieju - RMF MAXXX - 22 bramki

Najlepsza obrona turnieju - STALMET KNURÓW - 6 straconych bramek w całyt turnieju

Najlepszy zawodnik - KAROL JAKUBCZYK-KOMANDOR ŚLĄSK

Najlepszy strzelec ARKADIUSZ LEKKI - RMF MAXXX -9 bramek

Najlepszy bramkarz - TOMASZ MICHALIK -STALMET KNURÓW



SKŁADY DRUŻYN:

SENGAM SPORT-Adrian Maciążek, Damian Adamiecki, Rafał Majchrowski, Krystian Białkowski, Daniel Wieczorek, Kordian Świeczka, Piotr Sobczak, Marcel Wawrzynkiewicz,Adrian Kania.
ALKO GÓRKA ŁAZY-Krzywdziński Krystian, Białas Krzysztof, Białek Piotr, Makowski Jarosław, Mucha Tobiasz, Piżuch Adrian, Piżuch Łukasz, Pluta Łukasz, Kimla Tomasz, Gibowicz Łukasz.
KOMANDOR ŚLĄSK-Kordalski Paweł, Oskar Stanik, Pawłowski Łukasz, Wróbel Patryk, Jabłoński Dawid, Koperniak Karol, Jakubczyk Karol.
LIONS UNITED- Łukasz Antosiewicz, Adrian Sopniewski, Grzegorz Dudek, Jakub Gościniak, Łukasz Łata, Damian Rosa, Kamil Witkowski, Krzysztof Zając.
ALLEGRO BYSTRZANOWICE- Gajewski Kacper, Małolepszy Krzysztof, Kotas Damian, Nowiński Mateusz, Skowron Dawid, Guła Krystian, Skowron Marcin, Chwist Jakub, Korek Adam.
INFA TRANS- Grzegorz Jastrząb, Stysiński Łukasz, Turlej Tymoteusz, Słomka Dawid, Dybul Paweł, Konrad Zieliński, Muskalski Łukasz, Surowiec Marek, Pniak Sebastian.
AKS GRZYBOWICE ZABRZE-Kisilewicz Jarosław, Front Paweł, Kapała Dawid, Kapała Patryk, Gładczak Robert, Dewucki Przemysław, Cieśliński Aron, Józwik Bartosz.
ZŁOTY POTOK- Dziurkowski Kamil, Paweł Stefaniak, Gradek Błażej,Ostalski Karol, Magiera Karol, Biedroń Tomasz, Kalyta Mikołaj, Cichor Przemysław.
STALMET KNURÓW- Michalik Tomasz, Flis Bartosz, Flis Dariusz, Zagórski Przemysław, Wójcik Bartosz, Schab Bartosz, Molat Piotr, Nowak Grzegorz, Szczunak Michał.
REPREZENTACJA ŚLĄSKIEJ LIGI GÓRNICZEJ- Polok Marcin, Waszka Aleksander, Magiera Kamil, Wilczek Adam, Afeltowicz Ariel, Klimas Kazimierz, Rosołowski Marek, Filipowski Mateusz.
AKS CANNON KRUSIN-Zimny Radosław, Kalarus Grzegorz, Sobota Bartosz, Matyja Damian, Białas Mateusz, Dubiak Marcin, Dworaczek Rafal, Nyziak Tomasz,Lytorka Eugeniusz.
POZIOM 511-Kajda Dominik, Kajda Damian, Błaut Marek, Chwast Michał, Warat Marek, Kasprzyk Maciej, Żurek Maciej, Koścień Kamil, Andrzejczyk Kamil, Glenowski Bartosz
TS 10tka.pl ZABRZE-Masiuk Mateusz, Mnochy Ariel, Działach Wojciech, Korban Mateusz, Andrzejewski Kamil, Rakowiecki Daniel, Szeruga Robert, Kutarba Daniel, Wesołowski Szymon.
RMF MAXXX KRAKÓW-Pruś Maciej, Spasiuk Michał, Iglar Dawid, Lekki Arkadiusz, Oraczewski Patryk, Suchan Daniel, Okarmus Jacek.
PCIMIANIE KLUCZE- Majcherkiewicz Grzegorz, Smętek Marek, Guguła Szymon, Wiśnieweski Wojciech, Draba Tomasz, Pydych Paweł, Skrzypczak Jacek, Mucha Damian, Kocjan Tomasz.
MISTAL KATOWICE- Słomkowski Dawid,Emeryk Damian, Wawszczak Mateusz, Szulc Michał, Rakoczy Krzysztof, Mikołajewicz Tomasz, Klimas Robert.



Galeria zdjęć z turnieju do obejrzenia TUTAJ



Strone odwiedzono razy

PARTNERZY :