JURA CUP '2017

Za nami kolejna już edycja Jura Cup Łazy.

W Tym miejscu chcieliśmy pogratulować zwycięskiej drużynie Irex Gaz Chorzów.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji i pomagali przy turnieju,a są to MOK ŁAZY,PARK WODNY JURA,MIASTO ŁAZY,SENGAM SPORT, FIRMIE BAX BUD INSPIRACJE,TOMASZOWI KWOCZALE,TOMASZOWI WICHRZYCKIEMU ZA POMOC PRZY OBSŁUDZE,MAĆKOWI SMOLENIOWI ZA PROJEKTY GRAFICZNE,DAVIDOWI GRUBEROWI I PAULINIE MUSIALSKIEJ ZA OBSŁUGĘ FOTOGRAFICZNĄ,DYREKTOROWI OSIRU ADRIANOWI KALE ORAZ BURMISTRZOWI ŁAZ MAĆKOWI KACZYŃSKIEMU bez których ten turniej nie stałby na takich poziomie,oraz najważniejsze podziękowanie dla PAWŁA STEFANIAKA PREZESA KLUBU KS ZŁOTY POTOK Z KTÓRYM NAWIĄZAŁEM WSPÓŁPRACĘ I TERAZ WSZYSTKIE TURNIEJE BĘDZIEMY ORGANIZOWALI WSPÓLNYMI SIŁAMI. Oczywiście nie mógłbym zapomnieć o koledze Sebastianie Dziedzic z którym wspólnie rozpoczęliśmy tą inicjatywę i któremu dziękuje za te kilka lat wspólnej działalności.

Dziękujemy również wszystkim drużyną za udział i sportową rywalizację i mamy nadzieję że wszystko pójdzie w dobrym kierunku i widzimy się za rok na VI edycji.

ELIMINACJE

GRUPA A

1SENGAM - CMC10 : 0
Adamiecki x2,Jakubczyk x3,Ścisłowski,Białkowski,Mąka x2,Płaziński -
2PCIMIANIE - IREX2 : 5
Spurna x2 - Golly x2,sam,Miozga,Iwanov
3ALDACH - SENGAM0 : 5 v.o.
-
4CMC - PCIMIANIE1 : 6
Pasternak - Guguła x2,Spurna x2,Curyło x2
5IREX - ALDACH5 : 0 v.o.
-
6SENGAM - PCIMIANIE4 : 1
Białkowski,Adamiecki,Płaziński,Mąka - Majcherkiewicz
7CMC - IREX2 : 10
Kozłowski,Łągiewka - Golly x6,Iwanov x3,Stefaniak
8ALDACH - PCIMIANIE0 : 5
-
9IREX - SENGAM2 : 4
Golly,Włodarek - Mąka x2,Ścisłowski,Białkowski
10CMC - ALDACH5 : 0 v.o.
-

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM SPORT1223-3
2IREX GAZ CHORZÓW922-8
3PCIMIANIE KLUCZE614-10
4CMC LOGISTYKA38-26
5ALDACH SZCZEKOCINY00-20


GRUPA B

1HAMERS - INCOGNITO1 : 0
Radwański -
2PIEKARNIA - CANNON2 : 0
Witkowski,Miś -
3INCOGNITO - PIEKARNIA3 : 4
Moj,Kołodziej,Wanot - Micor,Witkowski x3
4CANNON - HAMERS1 : 2
Szatan - Mazanek,Kyrcz
5PIEKARNIA - HAMERS2 : 2
Miś x2 - Radwański,Wilk
6INCOGNITO - CANNON2 : 2
Wanot,Błaszczok - Kańtoch,Grzybek
7HAMERS - COPROBO5 : 0 v.o.
-
8INCOGNITO - COPROBO5 : 0 v.o.
-
9PIEKARNIA - COPROBO5 : 0 v.o.
-
10CANNON - COPROBO5 : 0 v.o.
-

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1PIEKARNIA KLESZCZ GLIWICE1013-5
2HAMERS TEAM NOCEK1010-3
3INCOGNITO SIEMIANOWICE410-7
4AKS CANNON KRUSIN48-6
5COPROBO00-20


GRUPA C

1RMF - BIURO2 : 1
Tazbir,Katarzyński - Bobrowicz
2STALMET - SZALUNKI3 : 2
Kopczyński,Górka,Kraska - Dudzik x2
3FURNIPOL - RMF1 : 3
Suliński - Przybył x2,Katarzyński
4BIURO - STALMET1 : 4
Brzozowski - Mikulski,Flis D.,Górka x2
5SZALUNKI - FURNIPOL0 : 3
- Swatek, Malinowski O.,Suliński
6RMF - STALMET2 : 1
Katarzyński,Przybył - Górka
7BIURO - SZALUNKI0 : 4
- Janaszek,Karbownik,Majecki,Kosmala
8FURNIPOL - STALMET3 : 2
Jędrzejewski,Swatek x2 - kopczyński, sam.
9SZALUNKI - RMF4 : 4
Majecki,Karbownik x2,Janaszek - Kościółek,Katarzyński x2,Góral
10BIURO - FURNIPOL1 : 3
Mazurek - Swatek x2,Suliński

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1RMF MAXX KRAKÓW1011-7
2FURNIPOL910-6
3STALMET KNURÓW610-8
4SZALUNKI KIELCE410-10
5BIURO RACH.SKARBIEC03-13


GRUPA D

1MADOR - SEMI1 : 1
Zarychta - Kowalski
2POZIOM - SGP4 : 1
Kajda Dom.,Chwast,Kajda Dam x2 - Kozłowski
3ALKO - MADOR1 : 1
Białek P. - Zarychta
4SEMI - POZIOM1 : 1
Banasik - Bąbka
5SGP - ALKO0 : 9
- Piżuch A.x4,Piżuch Ł.,Białek M.,Białek P.x2,Gajewicz
6MADOR - POZIOM4 : 1
Chmielewski,Musiał,Zarychta x2 - Kajda Dam.
7SEMI - SGP4 : 2
Banasik x2,Wikar R.,Kowalczyk - Kozłowski,Opala
8ALKO - POZIOM3 : 2
Piżuch A x2,Białek M. - Grandys,Bąbka
9SGP - MADOR1 : 9
Warocki - Kowalik x3,Zarychta x3,Krzyżowski x2,Musiał
10SEMI - ALKO2 : 3
Banasik x2 - Gajewicz,Piżuch,Białek P.

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1ALKO GÓRKA ŁAZY1016-5
2MADOR SOSNOWIEC815-4
3GORDON SEMI ŚWIERKLANY58-7
4POZIOM 51148-9
5SGP CZĘSTOCHOWA04-26




ETAP II

Grupa 1

TABELA KOŃCOWA

61SENGAM - HAMERS : 0
Adamiecki,Koziński,Mąka x3 -
62HAMERS - STALMET3 : 5
Śmiłowski,Maciążek x2 - Suchański x2,Idziaszak x2,Flis B.
63SENGAM - STALMET3 : 2
Mąka x2,Jakubczyk - Flis B.,Flis D.
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM SPORT68-2
2STALMET KNURÓW37-6
5HAMERS TEAM NOCEK03-10

Grupa 2

TABELA KOŃCOWA

64PIEKARNIA - FURNIPOL1 : 1
Kasperek - Suliński
65FURNIPOL - SEMI1 : 2
Niedbała M. - Banasik,Uliarczyk
66PIEKARNIA - SEMI0 : 4
- Chrabąszcz x2,Kowalczyk,Wikar R.
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1GORDON SEMI ŚWIERKLANY66-1
2FURNIPOL12-3
5PIEKARNIA KLESZCZ GLIWICE11-5

Grupa 3

TABELA KOŃCOWA

67RMF - MADOR0 : 5 v.o.
-
68MADOR - PCIMIANIE1 : 0
Zarychta -
69PCIMIANIE - RMF5 : 0 v.o.
-
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1MADOR SOSNOWIEC66-0
2PCIMIANIE KLUCZE35-1
5RMF MAXX KRAKÓW00-10

Grupa 4

TABELA KOŃCOWA

70ALKO - IREX2 : 3
Białek P.,Gibowicz - Golly,Langner,Stefaniak
71IREX - INCOGNITO4 : 1
Golly x2,Malec,Stefaniak - Baszczok
72ALKO - INCOGNITO3 : 1
Piżuch A.,Piżuch Ł.,Białek P. - Marona
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1IREX GAZ CHORZÓW67-3
2ALKO GÓRKA ŁAZY35-4
5INCOGNITO SIEMIANOWICE02-7



ĆWIERĆFINAŁY

83SENGAM - FURNIPOL1 : 1 k.3:2
Mąka - Niedbała D.
84SEMI - STALMET3 : 2
Gorzała,Kowalczyk x2 - Suchański x2
83MADOR - ALKO1 : 1 k.2-3
Pasternak - Gajewicz
84IREX - PCIMIANIE5 : 1
Golly x4,Stefaniak - Smętek



PÓŁFINAŁY

83SENGAM - ALKO1 : 1 k.6-5
Sam. - Piżuch A.
84SEMI - IREX1 : 2
nr 4. - Langner,Kubicki



MECZ O III MIEJSCE

85SEMI - ALKO5 : 1
Kowalczyk x2,Chrabąszcz x2,Olszewski - Piżuch A.



MECZ O I MIEJSCE

86IREX - SENGAM4 : 0
Golly x3,Włodarek -



WYRÓŻNIENIA I NAGRODY INDYWIDUALNE :

Najlepszy strzelec - TOMASZ GOLLY-IREX GAZ -19 bramek.

Najlepszy zawodnik - MICHAŁ MĄKA (SENGAM)

Najlepszy obrońca - ARTUR KUBICKI (IREX GAZ)

Najlepszy bramkarz - SEBASTIAN CHOJNACKI (SENGAM)

Najlepszy strzelec wszystkich V edycji - MICHAŁ MĄKA (SENGAM)-34 bramki.

Najładniejsza bramka turnieju - DANIEL LANGNER (IREX GAZ)

Puchar FAIR PLAY - GORDON SEMI ŚWIERKLANY

Wyróżnienia - KAMIL SULIŃSKI - ADRIAN PIŻUCH - ARKADIUSZ KOWALCZYK - PAWEŁ GRZYWA



SKŁADY DRUŻYN:

STALMET KNURÓW-TOMASZ MICHALIK,DARIUSZ FLIS,DAMIAN KRASKA,GRZEGORZ GÓRKA,MICHAŁ MIKULSKI,MICHAŁ KOPCZYŃSKI,BARTOSZ LEWANDOWSKI,AREK SUCHAŃSKI,SZYMON NAPIERAŁA,KACPER IDZIASZAK,BARTOSZ FLIS
IREX GAZ CHORZÓW-DANIEL LANGNER,MIROSŁAW MIOZGA,MICHAŁ WŁODAREK,PAWEŁ GRZYWA,PATRYK STEFANIAK,WADIM IWANOV,TOMASZ GOLLY,ARTUR KUBICKI,MATEUSZ MALEC.
SENGAM SPORT-SEBASTIAN CHOJNACKI,SEBASTIAN PŁAZIŃSKI,SEBASTIAN KOZIŃSKI,KAROL JAKUBCZYK,KRYSTIAN BIAŁKOWSKI,MICHAŁ MĄKA,DAMIAN ADAMIECKI,ADRIAN KANIA,KAMIL ŚCISŁOWSKI.
PIEKARNIA KLESZCZ GLIWICE- ROBERT REJNIAK,PATRYK WOJACZEK,KAMIL WITKOWSKI,DOMINIK MICOR,PIOTR PAŃCZYK,SŁAWOMIR HYŻY,ŁUKASZ MIŚ,MARTIN WIECZOREK,DANIEL KASPEREK,MICHAŁ HAMERSKI.
PCIMIANIE KLUCZE- DAMIAN MUCHA,GRZEGORZ MAJCHERKIEWICZ,FILIP WOŁKIEWICZ,MAREK SMĘTEK,KONRAD SPURNA,ALEKSANDER SZATAN,REMIGIUSZ CURYŁO,TOMASZ KOCJAN,SZYMON GUGUŁA,MATEUSZ GÓRKA
INCOGNITO SIEMIANOWICE- PAWEŁ KOŁODZIEJ,KAMIL SURMACZ,DAWID WANOT,MATEUSZ RUDZIŃSKI,ARTUR BASZCZOK,MICHAŁ MOJ,MICHAŁ KUCZKOWSKI,JAN PFEIFER,KRZYSZTOF KOŁODZIEJ,DANIEL MARONA
HAMERS NOCEK TEAM-MATEUSZ DUDŁAK,JAKUB WILK,BARTOSZ KYRCZ,MARCEL PAJĄK,ADRIAN MACIĄŻEK,PRZEMYSŁAW SOWA,OSKAR MAZANEK,PRZEMYSŁAW RADWAŃSKI,WOJCIECH ŚMIŁOWSKI.
FURNIPOL ZŁOTY POTOK- JAROSŁAW DURKA,SEBASTIAN RADECKI,MARCIN PALACZ,ŁUKASZ JĘDRZEJEWSKI,OSKAR MALINOWSKI,KAMIL SULIŃSKI,MATEUSZ NIEDBAŁA,MACIEJ ŚWIĄTEK,ERYK KRUPA,MICHAŁ ŁĄGWA,KRYSPIN MALINOWSKI.
RMF MAXXX KRAKÓW- KAROL KOŚCIÓŁEK,PATRYK ORACZEWSKI,PAWEŁ SŁONINA,MICHAŁ TAZBIR,ARTUR KATARZYŃSKI,WOJCIECH PRZYBYŁ,MACIEJ PRUŚ.PIOTR GÓRAL
GORDON SEMI ŚWIERKLANY- MARCIN MUSIOŁ,GRZEGORZ KOŁODZIEJCZYK,SZYMON ULIARCZYK,MICHAŁ CHRABĄSZCZ,ROMAN WIKAR,WOJCIECH WIKAR,MIROSŁAW BANASIK,ARKADIUSZ KOWALCZYK,JERZY OLSZEWSKI,GORZAŁA.
ALKO GÓRKA ŁAZY-ADRIAN PIŻUCH,ŁUKASZ PIŻUCH,PIOTR BIAŁEK,MICHAŁ BIAŁEK,ŁUKASZ GIBOWICZ,KUBA STANISŁAWEK,MACIEJ PANEK,TOBUASZ MUCHA,ŁUKASZ PLUTA,KRYSTIAN KRZYWDZIŃSKI,MICHAŁ GAJEWICZ,HUBERT MACIĄŻEK.
MADOR SOSNOWIEC-BARTOSZ KRZYŻOWSKI,BATŁOMIEJ MUSIAŁ,POTR ZARYCHTA,KAMIL GŁOŚNY,KORDIAN ŚWIECZKA,KRZYSZTOF PASTERNAK,PRZEMYSŁĄW CHMIELEWSKI,ARTUR CZĘSTOCHOWSKI,KRYSTIAN KOWALIK.
SGP CZĘSTOCHOWA-PRZEMYSŁAW WAROCKI,ROBERT OPALA,MICHAŁ MICHALEC,TOMASZ MAZUREK,JAROSŁĄW PUSZEK,MARCIN KOZŁOWSKI,MARCIN GAK,MARCIN BRYŚ,IGOR JEZIERSKI.
POZIOM 511-DOMINIK KAJDA,DAMIAN KAJDA,TOMASZ GRANDYS,MICHAŁ CHWAST,MAREK BŁAUT,MICHAŁ BARNAŚ,SYLWESTER STACH,MARCIN KABAT,KACPER BĄBKA.
MMW SZALUNKI KIELCE- GRZEGORZ KOSMALA,KAROL DUDZIK,DAWID JANASZEK,JAKUB MAJECKI,WOJCIECH GUBAŁA,GRZEGORZ KARBOWNIK.
BIURO RACHUNKOWE SKARBIEC- DARIUSZ MOSAK,WOJCIECH ARCISZEWSKI,PRZEMYSŁAW JURZEC,ADRIAN BOBROWICZ,MARCIN WALEŃCZYK,DAMIAN ADAMCZEWSKI,DAMIAN JAŚKOWIAK,KONDRAD BRZOZOWSKI,KRYSTIAN MAZUREK.
AKS CANNON KRUSIN- RADOSŁĄW ZIMNY,KAMIL KIEŁBIK,BARTŁOMIEJ GRZYBEK,MARCIN DUBIAK,RAFAŁ DWORACZEK,KORAD KAŃTOCH,DAWID SZATAN,KRZYSZTOF NOSZCZYK,MATEUSZ BŁAUT,BOGUSŁĄW PRZEWIEZLIK.
CMC LOGISTYKA-GAWOREK PAWEŁ,KOZŁOWSKI MICHAŁ,SUROWIEC MAREK,PASTERNAK ŁUKASZ,ŁAGIEWKA MAREK,CHOLEWKA ARTUR.



Galeria zdjęć z turnieju do obejrzenia TUTAJ



Strone odwiedzono razy

PARTNERZY :