4 EDYCJA - JURA CUP '2016

"PODZIĘKOWANIE!!"

NA WSTĘPIE W IMIENIU ORGANIZATORA CHCIELIŚMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM DRUŻYNOM ZA UDZIAŁ W NASZYM TURNIEJU,KTÓRYCH ŁĄCZNIE WYSTĄPIŁO AŻ 30 CO JEST NASZYM REKORDEM I JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ A BĘDZIE TO NASZ MAŁY JUBILEUSZ A ZARAZEM 5-LECIE NASZEGO JURAJSKIEGO TURNIEJU.

PLANY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ MAMY AMBITNE I NA PEWNO DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY ZROBIĆ ŚWIETNĄ IMPREZĘ.
PRIORYTETEM BĘDZIE DLA NAS JAKOŚĆ TURNIEJU ŻEBY PODNIEŚĆ BARDZIEJ JEGO RANGĘ.

PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH SPONSORÓW,PARTNERÓW,OBSŁUGI TECHNICZNEJ I KAŻDEJ INNEJ OSOBY, KTÓRA W JAKIMŚ STOPNIU PRZYCZYNIŁA SIĘ DO ORGANIZACJI NASZEJ IMPREZY-JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY BO BEZ WAS NIE MOGLIBYŚMY ZORGANIZOWAĆ TEGO NA TAKIM POZIOMIE A KOSZTY TAKIEJ IMPREZY SĄ NAPRAWDĘ BARDZO WYSOKIE.

PODZIĘKOWANIA DLA :

-BURMISTRZA ŁAZ MACIEJA KACZYŃSKIEGO
-ADRIANA KAŁY-DYREKTORA OSIRU.
-PARKU WODNEGO JURA ŁAZY
-SKLEP SPORTOWY SENGAM SPORT
-FIRMY REMONTOWO BUDOWLANEJ ''BAX BUD INSPIRACJE''
-PIZZERIA MORENO ŁAZY
-EURO MARKETING TROFEA SPORTOWE
-ADRIAN NOCUŃ
-KINGA BOCHENEK
-TOMASZ KWOCZAŁA
-ELEVEN STUDIO ZA OBSLUGĘ FOTOGRAFICZĄ
-JAROSŁAWA POPCZYKA ZA OBSŁUGĘ FOTOGRAFICZĄ
-ITV ZAWIERCIE
-SILESIAN BUSSINES LIGA
-MACIEK SMOLEŃ ZA POMOC GRAFICZNĄ PRZY PROJEKTOWANIU PLAKATÓW,BANERÓW ITP.

DZIĘUJEMY RÓWNIEŻ -ANDRZEJOWI MIŚKOWCOWI,KAMILOWI WRZYSZCZOWI,TOMASZOWI WICHRZYCKIEMU ZA POMOC TECHNICZNĄ BEZ WAS BYŁOBY NAPRAWDĘ CIĘŻKO .

WRACAJĄC DO ASPEKTU SPORTOWEGO TRZEBA PODKREŚLIĆ, ŻE POZIOM TURNIEJU Z ROKU NA ROK JEST CORAZ WYŻSZY I NAPRAWDĘ CIĘŻKO BYŁO WSKAZAĆ FAWORYTA,JAK NA RAZIE NIE UDAŁO SIĘ OBRONIĆ TYTUŁU DRUŻYNIE Z POPRZEDNIEJ EDYCJI. IV EDYCJĘ WYGRAŁA DRUŻYNA GOSPARZY TURNIEJU A MIANOWICIE -''SENGAM SPORT'',KTÓRA PIERWSZEGO DNIA GRAŁA W KRATKĘ I OTRZYMAŁA PRZEPUSTKĘ DOPIERO Z 3 MIEJSCA W SWOJEJ GRUPIE.W DRUGIM DNIU SENGAM GRAŁ JUŻ NAPRAWDĘ RÓWNO I ZASŁUŻENIE DOTARŁ DO FINAŁAU GDZIE SPOTKAŁ SIĘ Z WYMAGAJACYM RYWALEM, ZNANYM Z UDZIAŁÓW W TURNIEJACH W CAŁEJ POLSCE -RMF MAXXX KRAKÓW, KTÓRY PODCZAS CAŁEGO TURNIEJU NIE PRZEGRAŁ MECZU I DOPIERO PO SERII RZUTÓW KARNYCH MUSIAŁ USTĄPIĆ WYGRANEJ SENGAMOWI. W MAŁYM FINALE MAX-FLIZ KATOWICE POKONAŁ 4-0 DRUŻYNĘ SZALUNKI KIELCE I ZASŁUŻENIE CIESZYŁ SIĘ Z 3 MIEJSCA.NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU UZNANO SEBASTIANA CHOJNACKIEGO Z SENGAMU,MVP OTRZYMAŁ MARCIN GRZYWA -MAX FLIZ A NAJLEPSZYM STRZELCEM ADRIAN KATARZYŃSKI Z RMF MAXXX.


ELIMINACJE

GRUPA A

1SENGAM - ZUP0 : 5
- Gradek x2,Malczewski x3
2INCOGNITO - ALDACH0 : 3
- Błaszczyk,Adamus,Minor
3SENGAM - SZACUN5 : 0
Głośny x3,Adamiecki x2 -
4ZUP - INCOGNITO2 : 1
Danek,Malczewski - Marona
5ALDACH - SZACUN2 : 2
Minor x2 - Pfeifes,Klaus
6SENGAM - INCOGNITO2 : 1
Adamiecki,Musiał - Kołodziej
7ZUP - ALDACH2 : 6
Błaszczyk,Gębka - Papaj x2,Minor x3,Grzesik
8SZACUN - INCOGNITO2 : 1
Gołman,Baszczok - Kołodziej P.
9SENGAM - ALDACH2 : 2
Głośny,Krzyżowski - Minor,Goła
10ZUP - SZACUN4 : 2
Błaszczyk x2,Gradek,Danek - Gołman, sam.

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1ZUP DOROBISZ913-9
2ALDACH SZCZEKOCINY813-6
3SENGAM SPORT79-8
4SZACUN SIEMIANOWICE46-12
5INCOGNITO SIEMIANOWICE03-9


GRUPA B

1CMC - HAMMERS4 : 1
Surowiec,Kocot,Taraszkowski,Wawszczak - Śmiłowski
2BIURO - STALMET2 : 4
Adamczewski,Zięba - Flis D.x2,Flis B.,Kuzdroń
3CMC - ALKO0 : 0
-
4HAMMERS - BIURO4 : 4
Wnuk,Śmiłowski,Mazanek x2 - Zięba,Adamczewski x2,Kochan
5STALMET - ALKO2 : 2
Stojan,Mularczyk - Piżuch A. x2
6CMC - BIURO3 : 1
Kocot,Taraszkowski,Wawszczak - Adamczewski
7HAMMERS - STALMET2 : 1
Wilk x2 - Stojan
8ALKO - BIURO4 : 3
Piżuch A.x2,Rak x2 - Adamczewski,Borkowski,Bluck
9CMC - STALMET1 : 1
Szadkowski - Kozdroń
10HAMMERS - ALKO2 : 0
Dudłak,Wilk -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1CMC LOGISTYKA108-3
2HAMMERS TEAM79-9
3TEAM STALMET KRAKÓW58-7
4ALKO GÓRKA ŁAZY56-7
5BIURO RACHUNKOWE SKARBIEC JASTRZĘBIE ZDRÓJ110-15


GRUPA C

1RŚLG - LEAR0 : 3 v.o
-
2AKS - SLONSKI0 : 1
- Poprawa
3RŚLG - PCIMIANIE0 : 3 v.o
-
4LEAR - AKS2 : 1
Janus,Krajewski - Tur
5SLONSKI - PCIMIANIE1 : 1
Kaiser - Guguła
6RŚLG - AKS0 : 3 v.o
-
7LEAR - SLONSKI1 : 1
Szewczyk - Matuszczyk
8PCIMIANIE - AKS1 : 2
Skrzypczak - Front,Habura
9RŚLG - SLONSKI0 : 3 v.o
-
10LEAR - PCIMIANIE2 : 3
Janus,Dybał - Majcherkiewicz,Smętek,Wiśniewski

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SLONSKIDIZAJN.PL86-2
2PCIMIANIE KLUCZE78-5 (3-2)
3LEAR TYCHY78-5 (2-3)
4AKS GRZYBOWICE ZABRZE66-4
5RŚLG KATOWICE00-12


GRUPA D

1ZŁOTY - MISTAL3 : 0 v.o
-
2CANNON - SZALUNKI0 : 1
- Kuzincow
3ZŁOTY - MAX-FLIZ1 : 2
Nowak Ł. - Jakubczyk D.,Langer
4MISTAL - CANNON0 : 3 v.o.
-
5SZALUNKI - MAX-FLIZ0 : 1
- Jakubczyk D.
6ZŁOTY - CANNON4 : 0
Suliński x2,Marchewka,Wosiewicz -
7MISTAL - SZALUNKI0 : 3 v.o
-
8MAX-FLIZ - CANNON3 : 1
Grzywa,Langer,Stefaniak - Kańtoch
9ZŁOTY - SZALUNKI2 : 0
Marchewka x2 -
10MISTAL - MAX-FLIZ0 : 3 v.o
-

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1MAX FLIZ KATOWICE129-2
2ZŁOTY POTOK910-2
3SZALUNKI KIELCE64-3
4AKS CANNON KRUSIN34-8
5MISTAL KATOWICE00-12


GRUPA E

1POZIOM 511 - SNW1 : 1
Glanowski - Machura
2PILICA - SEMI0 : 3
- Szypuła,Glanowski,Wojciechowski
3POZIOM 511 - STRAŻ4 : 1
Stefański,Glanowski,Jachimowicz x2 - Majda
4SNW - PILICA1 : 1
Stolarczyk - Nowak
5SEMI - STRAŻ2 : 1
Wojciechowski,Wrzaski - Czechowski
6POZIOM 511 - PILICA1 : 2
Stefański - Nowak,Kurczek
7SNW - SEMI2 : 4
Pawlik,Machura - Wojciechowski,Pastuszak x2,Gorzała
8STRAŻ - PILICA3 : 0
Łukowiec x2,Nazola -
9POZIOM 511 - SEMI1 : 2
Jachimowicz - Pastuszak,Uliarczyk
10SNW - STRAŻ1 : 3
Szecówka - Łukowiec x2,Nazola

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SEMI GORDON NOSIADEK1211-4
2STRAŻ POŻARNA SOSNOWIEC68-7
3PILICA WIERBKA43-8 (2-1)
4POZIOM 511 OLKUSZ47-8 (1-2)
5SNW MYSZKÓW25-9

GRUPA F

1RMF - KWK4 : 1
Iglar,Katarzyński x2,Tazbir - Witkowski
2KOLEJE - REPREZENTACJA2 : 1
Majewski x2 - Woznica
3RMF - WYBRZEŻE2 : 1
Lekki,Iglar - Słomka
4KWK - KOLEJE0 : 2
- Stworzyjan,Baran
5REPREZENTACJA - WYBRZEŻE5 : 2
Pasek,Rafalski x2,Woznica x2 - Zawiliński x2
6RMF - KOLEJE3 : 0
Katarzyński,Iglar x2 -
7KWK - REPREZENTACJA0 : 3
- Woznica x3
8WYBRZEŻE - KOLEJE2 : 4
Staszowski x2 - Stworzyjan,Kusiak,Smoczyński,Bąk
9RMF - REPREZENTACJA3 : 2
Katarzyński,Tazbir,Markowski - Rafalski x2
10KWK - WYBRZEŻE2 : 1
Gawęcki,Witkowski - Staszowski

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1RMF MAXXX KRAKÓW1212-4
2KOLEJE ŚLĄSKIE98-6
3REPREZENTACJA BUSSINES LIGA611-7
4KWK WIECZOREK33-10
5WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ06-13




ETAP II

Grupa 1

TABELA KOŃCOWA

61ZUP - HAMMERS0 : 0
-
62HAMMERS - LEAR2 : 1
Kyrcz,Dudłak - Krajewski
63ZUP - LEAR4 : 1
Danek,Gradek x2,Jarząbek - Żurawski
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1ZUP DOROBISZ44-1
2HAMMERS TEAM42-1
5LEAR TYCHY02-6

Grupa 2

TABELA KOŃCOWA

64CMC - PCIM1 : 1
Kocot - Poczęsny
65PCIM - SENGAM0 : 3
- Głośny,Wawrzynkiewicz x2
66SENGAM - CMC1 : 1
Adamiecki - Kocot
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM SPORT44-1
2CMC22-2
5PCIM11-4

Grupa 3

TABELA KOŃCOWA

67SLONSKI - ALDACH0 : 0
-
68ALDACH - STALMET2 : 5
Winiarski,Minor - Flis B.x2,Kozdroń,Kraska x2
69STALMET - SLONSKI1 : 1
Stopa - Kaiser
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1TEAM STALMET KNURÓW46-3
2SLONSKIDIZAJN.PL21-1
5ALDACH SZCZEKOCINY12-5

Grupa 4

TABELA KOŃCOWA

70MAX FLIZ - STRAŻ6 : 3
Jakubczyk K.,Langer x2,Stefaniak x2,Grzywa - Czechowski,Nazola x2
71STRAŻ - REPREZENTACJA1 : 5
Czechowski - Woznica x2,Rafalski,Szydłowski,Wróbel
72REPREZENTACJA - MAX FLIZ0 : 4
- Matusiak x2,Stefaniak,Jakubczyk K.
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1MAX FLIZ KATOWICE610-3
2REPREZENTACJA BUSSINES LIGA35-5
5STRAŻ POZARNA SOSNOWIEC00-14

Grupa 5

TABELA KOŃCOWA

73SEMI - KOLEJE4 : 1
Wrzask,Uliarczyk,Gorzała,Wojciechowski - Kruczek
74KOLEJE - SZALUNKI1 : 2
Stworzyjan - Kuzincew,Kosmala
75SZALUNKI - SEMI1 : 1
Kuzincew - Gorzała
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SEMI GORDON NOSIADEK45-2
2SZALUNKI KIELCE43-2
5KOLEJE ŚLĄSKIE03-6

Grupa 6

TABELA KOŃCOWA

76RMF - AKS3 : 1
Tazbir,Katarzyński x2 - Tur
77AKS - PILICA4 : 2
Tur,Orzeszyna,Front x2 - Dudkiewicz,Słowik
78Pilica - RMF0 : 2
- Lekki,Wolan
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1RMF MAXXX65-1
2AKS35-5
5PILICA WIERBKA02-6

Grupa 7

TABELA KOŃCOWA

76TS 10 - ZŁOTY0 : 0
-
77ZŁOTY - ALKO3 : 1
Kowalski,Suliński,Lamch A. - Piżuch A.
78ALKO - TS 103 : 0
Cholewka,Piżuch A.,Białek M. -
Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1ZŁOTY POTOK43-1
2ALKO GÓRKA ŁAZY34-3
5TS 10 ZABRZE10-3




ĆWIERĆFINAŁY

79ZUP DOROBISZ - MAX FLIZ KATOWICE1 : 2
Jarząbek - Grzywa,Stefaniak
80SENGAM SPORT - SEMI GORDON NOSIADEK3 : 1
Adamiecki x2,Musiał - Pająk
81TEAM STALMET KNURÓW - RMF MAXXX KRAKÓW2 : 4
Stopa,Stoja - Katarzyński x2,Tazbir,sam.
82ZŁOTY POTOK - SZALUNKI KIELCE1 : 2
Kowalski - Burdyk x2



PÓŁFINAŁY

83MAX FLIZ KATOWICE - SENGAM SPORT1 : 4
Grzywa - Głośny,Adamiecki,Majchrowski,Krzyżowski
84RMF MAXXX KRAKÓW - SZALUNKI KIELCE3 : 0
Katarzyński x2,Iglar -



MECZ O III MIEJSCE

85MAX FLIZ KATOWICE - SZALUNKI KIELCE4 : 0
Jakubczyk K.,Grzywa,Jakubczyk D.x2 -



MECZ O I MIEJSCE

86SENGAM SPORT - RMF MAXXX KRAKÓW1 : 1 pk.2:1
Majchrowski - Tazbir



ADRIAN KATARZYŃSKI ( RMF MAXX KRAKÓW) - 10 bramek

Najlepszy zawodnik - MARCIN GRZYWA ( MAX FLIZ KATOWICE)

Najlepszy bramkarz - SEBASTIAN CHOJNACKI ( SENGAM SPORT)

Najlepszy obrońca - JACEK OKARMUS ( RMF MAXX KRAKÓW)



SKŁADY DRUŻYN:

SENGAM SPORT-Chojnacki Sebastian, Marcin Drozdzik,Adrian Kania,Krystian Białkowski,Kamil Głośny,Bartłomiej Musiał, Bartosz Krzyżowski,Damian Adamiecki,Kordian Świeczka,Rafał Majchrowski, Marcel Wawrzynkiewicz.
SZACUN Siemianowice Śląskie-Tadeusz Gołman, Martin Gołman,Mateusz Tunk,Artur Baszczok, Michał Koczkowski, Maciej Waliczek, Jan Pfeifer, Sebastian Klaus, Martin Klaus.
INCOGNITO Siemianowice Śląskie-Michał Moj,Bartłomiej Adamiec, Dawid Zimny, Daniel Marona, Paweł Kołodziej, Kamil Surmacz, Krzysztof Kołodziej.
ALDACH SZCZEKOCINY-Karol Błaszczyk, Sławomir Adamus, Konrad Papaj, Krzysztof Minor, Łukasz Winiarski, Łukasz Rolek, Paweł Cieplewicz, Arkadiusz Grzesik, Piotr Goła, Sebastian Sutkiewicz, Maciej Stefański, Poitr Dziuba.
ZUP DOROBISZ- Bartłomiej Gęsikowski, Wojciech Błaszczyk, Błażej Gradek, Wojciech Danek, Przemysław Malczewski, Dominik Gębka, Michał Dudek, Przemysław Jarząbek, Przemyslaw Cichor, Robert Szczepaniak
CMC LOGISTYKA- aweł Gaworek, Marek Surowiec, Marek Łągiewka, Damian Kocot, Patryk Taraszkowski, Bogdan Szadkowski, Mateusz Wawszczak.
ALKO GÓRKA ŁAZY-Adrian Piżuch, Piotr Białek, Michał Białek, Dariusz Rak, Maciej Panek, Łukasz Pluta, Łukasz Piżuch, Dawid Piżuch, Artur Kukułka, Artur Cholewka.
HAMMERS TEAM-Artur Wnuk, Mateusz Dudłak, Adrian Nocuń, Wojciech Śmiłowsi, Bartosz Kyrcz, Oskar Mazanek, Radosław Żmuda.
TEAM STALMET KNURÓW- Adam Dziuba, Bartosz Flis, Maciej Stopa,Damian Kraska, Piotr Molat, Dariusz Flis, Mateusz Stojan,Mateusz Mularczyk,Damian Kozdroń,Rafał Adamkowski, Dawid Warcioch
BIURO RACHUNKOWE SKARBIEC JASTRZĘBIE ZDRÓJ- Dariusz Mosak, Daniel Zięba, Damian Adamczewski, Mateusz Drzazga, Dawid Bluck, Przemysław Jurzec, Konrad Kochan, Mariusz Borkowski.
SLONSKIDIZAJN.PL-Dawid Drobina, Dawid Bogucki, Damian Brukało, Tomasz Jendraś, Damian Poprawa, Andrzej Jendraś, Krystian Kostka, Arkadiusz Matuszczyk, Mateusz Kaiser.
LEAR JIT TYCHY-Paweł Janus, Dawid Dybał, Mateusz Krajewski, Piotr Jurecki, Łukasz Szewczyk, Marcin Sitko,Kamil Kulig, Mariusz Wilczek, Michał Wojciechowski, Kamil Michno,Robert Jurecki.
PCIMIANIE KLUCZE-Damian Mucha, Grzegorz Majcherkiewicz, Marek Smętek, Szymon Guguła, Jacek Skrzypczak, Wojciech Wiśniewski, Paweł Pydych, Hubert Poczesny, Jan Kocjan.
AKS GRZYBOWICE ZABRZE-Jaroslaw Kisielewicz, Jacek Tur, Paweł Front, Tomasz Habura, Dominik Konieczny, Michał Orzeszyna, Jakub Czyżewski, Bartosz Borowiec.
MAX FLIZ KATOWICE- Andrzej Wiensz, Paweł Kordalski, Paweł Hajduk, Robert Rusek, Janusz Małek, Dawid Matusiak, Patryk Stefaniak, Karol Jakubczyk, Dawid Jakubczyk, Marcin Grzywa, Daniel Langer,Rafał Szenowski.
MMW SZALUNKI KIELCE- Grzegorz Kosmala, Jakub Mojecki, Kamil Kaczmarczyk, Marcin Ciulęba, Bartosz Kuzincow, Krystian Bugajski, Adrian Dadas, Wojciech Surdyk, Dawid Surowiec.
KS ZŁOTY POTOK- Michał Łatka, Kamil Suliński, Marcin Nowak,Łukasz Nowak, Paweł Marchewka, Bartłomiej Pałyga,Robert Wosiewicz, Arkadiusz Lamch, Marcin Niepsuj, Michał Haręza,Dariusz Walens, Kowalski A.
AKS CANNON KRUSIN-Radosław Zimny, Grzegorz Sierka, Grzegorz Kalarus, Rafał Bąk, Dawid Szatan, Konrad Kańtoch, Bogusław Przewieżlik, Krystian Czaja, Marcin Dubiel, Kamil Kiełbik.
PILICA WIERBKA- Jakub Nowak, Adam Dudkiewicz, Norbert Kurczek, Łukasz Słowik, Dawid Ziaja, Bartosz Szwaja, Przemysław Lis, Mateusz Dudek, Mariusz Węglarz, Kamil Ziaja.
SNW MYSZKÓW- Dominik Jankowski, Jan Pawlik, Dominik Szecówka, Dawid Szecówka, Jakub Torbus, Maciej Stolarczyk, Jakub Machura, Dariusz Wróbel, Kacper Gajecki, Grzegorz Sychowicz, Sebastian Gruszka, Michał Majer.
GORDON SEMI NOSIADEK- Musioł Marcin, Kamil Gorzała, Adam Wrzask, Kamil Pająk, Sebastian Wojciechowski, Szymon Uliarczyk, Karol Szypuła,Marceli Werner, Piotr Pastuszak, Wojciech Wikar, Roman Wikar.
STRAŻ POŻARNA SOSNOWIEC-Marcin Czechowski, Bartłomiej Morek, Mateusz Bator, Artem Nazola, Roman Kret ?, Paweł Majda, Łukowiec D, Rafał Wiejak.
POZIOM 511 OLKUSZ- Robert Stefański, Dominik Kajda, Tomasz Grandys, Batłomiej Glanowski, Michał Chwast, Adam Czarnota, Maciej Kasprzyk, Daniel Jachimowicz.
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ- Kamil Zawiliński, Tymoteusz Turlej, Grzegorz Ziemniak, Marko Jasiewicz, Mateusz Fiuto, Dawid Słomka,Paweł Dybul, Adrian Maciążek, Tomasz Staszowski.
REPREZENTACJIA SILESIAN BUSINESS LEAGUE-Artur Pasek, Wojciech Rafalski, Gruszecki Piotr, Damian Cebula, Michał Wróbel, Mateusz Potoczny, Mateusz Woznica, Denis Szydłowski, Dariusz Zybura.
ZZG KWK WIECZOREK-Kamil Lubaski, Patryk Lubaski, Karol Kempski, Kamil Witkowski, Michał Ferenc,Michał Dudzik, Damian Człapiński, Mateusz Andrzejczak, Sebastian Gawęcki, Alan Lubaski, Maciej Wasilewski.
RMF MAXXX KRAKÓW-Maciej Pruś, Michał Spasiuk, Artur Katarzyński, Wojciech Wolan, Jacek Okarmus, Dawid Iglar, Paweł Markowski, Arkadiusz Lekki, Jakub Tazbir.
KOLEJE ŚLĄSKIE-Robert Maciejowski, Norbert Stworzyjan, Karol Kusiak, Sebastian Koziński, Obuchowski Oktawian, Dominik Smoczyński, Krzysztof Wilk, Krzysztof Bąk, Kamil Majewski, Adam Baran, Miłosz Weglasz, Wojciech Szymański.
TS 10KA.PL ZABRZE-Arkadiusz Żerdziński, Mateusz Masiuk, Tymoteusz Tankowski, Wojciech Działach, Artur Szejn,Marek Andrecki, Damian Solak, Robert Wolniewicz, Kamil Andrzejewski, Patryk Wróbel, Adrian Pyza.




Galeria zdjęć z turnieju do obejrzenia TUTAJ



Strone odwiedzono razy

PARTNERZY :