2 EDYCJA - JURA CUP '2014

ELIMINACJE

GRUPA 1

1WYSOKA - PCIM1 : 4
Ciuk - Smętek x2,Majcherkiweicz,Gugała
2SENGAM - SAINT GOBAIN1 : 3
Gajewicz - Białkowski,Dziąćko,Zdun
3PIWOSZE - PROMIL1 : 2
Paczkuś - Świątek M.,Świątek K.
4WYSOKA - SAINT GOBAIN2 : 3
Kosochacki,Ciuk - Warzecha x3
5SENGAM - PCIM3 : 4
Mąka,Majchrowski,Dudek - Pypych x2,Majcherkiewicz x2
6PIWOSZE - SAINT GOBAIN0 : 5
- Białkowski,Dziąćko,Zdun,Warzecha x2
7WYSOKA - PROMIL2 : 3
Gózdz x2 - Świątek x2,Bzowski
8SENGAM - PIWOSZE6 : 0
Gajewicz,Mąka x2,Kozłowski Ma.,Kozłowski Mi.x2 -
9PROMIL - PCIM1 : 4
Bzowski - Smętek,Latos,Majcherkiewicz x2
10WYSOKA - PIWOSZE0 : 3 v.o
-
11SENGAM - PROMIL13 : 0
Dudek x2,Gajewicz x2,Kozłowski Ma,Mąka x8 -
12PIWOSZE - PCIM0 : 7
- Majcherkiewicz x3,Gugała,Curyło x2,Latos
13WYSOKA - SENGAM0 : 3v.o
-
9PROMIL - SAINT GOBAIN2 : 3
Łodyga,Nowak - Warzecha x3
10SAINT GOBAIN - PCIM1 : 2
Warzecha - Mucha,Curyło

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1PCIMIANKA PCIM1521-6
2SAINT GOBAIN SECURIT1215-7
3SENGAM SPORT926-7
4PROMIL UJEJSCE68-23
5PIWOSZE ŁAZY34-20
5KS WYSOKA05-16


GRUPA 2

1SEMI - ALKO1 : 1
Wojciechowski - Białek
2RED BOX - ANTRANS1 : 4
Sopniewski A. - Majos,Dobrek x2,Trólka
3SEMI - CEGIELNIA4 : 1
Wojciechowski,Hyla,Uliarczyk x2 - Kuban
4ALKO - RED BOX4 : 0
Piżuch x3,Białek P. -
5ANTRANS - CEGIELNIA2 : 1
Majos,Latos - Bąk
6SEMI - RED BOX7 : 0
Wojciechowski x4,Hyla,Szypuła,Mańka -
7ALKO - CEGIELNIA5 : 0
Mucha,Piżuch A.,Białek P.,Białek M.,Szczygieł -
8SEMI - ANTRANS4 : 2
Wojciechowski x2,Hyla,Szypuła - Majos x2
9RED BOX - CEGIELNIA3 : 5
Sopniewski A.x2,Kiesler - Śpiewak x4,Samobójcza
10ALKO - ANTRANS1 : 0
Szczygieł -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SEMI NOSIADEK ITALPARTS1016-4
2ALKO GÓRKA ŁAZY1011-1
3ANTRANS ŁOBZÓW68-7
4CEGIELNIA CZĘSTOCHOWA37-14
5RED BOX04-20


GRUPA 3

1SZACUN - FUMAR1 : 2
Pfeifes - Sawicki,Kalamus
2CMC - KOMANDOR3 : 1
Surowiec,Karpińskki,Marek - Socha
3SZACUN - HAMMERS1 : 1
Pfeifers - Kuder
4FUMAR - CMC1 : 4
Sawicki - Surowiec x2,Karpiński,Duda
5KOMANDOR - HAMMERS2 : 1
Jabłoński,Sosnowski - Hutnik
6SZACUN - CMC4 : 0
Kwakowski,Gołman M.,Pfeifers,Rzyska -
7FUMAR - HAMMERS3 : 1
Adamus x2,Kalamus - Hutnik
8SZACUN - KOMANDOR1 : 4
Pfeifers - Jabłoński,Sosnowski x3
9CMC - HAMMERS2 : 3
Karpiński,Marek - Graca x2,Kyrcz B.
10FUMAR - KOMANDOR2 : 0
Adamus,Sawicki -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1FUMAR KOMOROWICE98-6
2CMC LOGISTYKA69-9
3KOMANDOR ŚLĄSK67-7
4SZACUN SIEMIANOWICE47-7
5HAMMERS46-8


GRUPA 4

1STALPROFIL - HIGH LIFE3 : 0v.o
-
2ŹRÓDŁO - CANNON2 : 0
Zamora,Oczko -
3STALPROFIL - VAMOS2 : 0
Wieczorek,Strojek -
4HIGH LIFE - ŹRÓDŁO0 : 3v.o
-
5CANNON - VAMOS3 : 2
Kalarus x2,Wacowski - Ślęzak,Rolek
6STALPROFIL - ŹRÓDŁO3 : 0
Zarychta,Stankiewicz,Wieczorek -
7HIGH LIFE - VAMOS0 : 3v.o
-
8STALPROFIL - CANNON5 : 2
Wieczorek,Zarychta x2,Stankiewicz x2 - Zimny,Kalarus
9ŹRÓDŁO - VAMOS2 : 1
Zamora,Turlej S. - Rojek
10HIGH LIFE - CANNON0 : 3v.o
-

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1STALPROFIL1213-2
2ŹRÓDŁO KROMOŁÓW97-4
3AKS CANNON KRUSIN68-9
4VAMOS SĘDZISZÓW36-7
5HIGH LIFE0X-X


GRUPA 5

1ZUP DOROBISZ - GUARD1 : 3
Laszczyk - Widawski,Surowiec M.,Surowiec S.
2WIERBKA - MISTAL4 : 2
Ziaja K. x2,Nowak J.,Lis - Pal,Łoboda
3ZUP DOROBISZ - ZŁOTY6 : 2
Danek,Lewicki,Piątkowski,Laszczk,Błaszczyk,Wieczorek - Czyż x2
4GUARD - WIERBKA2 : 3
Lamch P. x2 - Ziaja,Nowak,Bartos
5MISTAL - ZŁOTY0 : 0
-
6ZUP DOROBISZ - WIERBKA2 : 0
Danek,Piątkowski -
7GUARD - ZŁOTY5 : 1
Widawski,Surowiec S.x2,Lamch P.x2 - Niepsuj
8ZUP DOROBISZ - MISTAL0 : 4
- Słomkowski,Pal,Cyganek,Zeman
9WIERBKA - ZŁOTY3 : 3
Nowak,Bartos,Lis - Lamch A.x2,Biedroń
10GUARD - MISTAL1 : 2
Surowiec S. - Cyganek,Łoboda

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1WIERBKA107-9
2MISTAL78-5
3GUARD SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ611-7
4ZUP DOROBISZ69-9
5KS ZŁOTY POTOK26-14




ETAP II

56PCIMIANKA PCIM - ALKO GÓRKA2 : 2
Majcherkiewicz,Guguła - Szczygieł,Piżuch A.
57SEMI NOSIADEK - CMC LOGISTYKA4 : 2
Wojciechowski x2,Hyla,Szypuła - Surowiec,Pasternak
58FUMAR - ŹRÓDŁO5 : 1
Adamus x2,Sawicki,Kalamus,Kopeć - Zamora
59STALPROFIL - MISTAL3 : 0v.o
-
60WIERBKA - SENGAM1 : 1
Bartos - Gajewicz
61SAINT GOBAIN - CANNON2 : 1
Białkowski,Warzecha - Kalarus
62PCIMIANKA PCIM - ZUP DOROBISZ0 : 0
-
63SEMI NOSIADEK - GUARD4 : 0
Wojciechowski x2,Szypuła,Uliarczyk -
64FUMAR - PROMIL3 : 1
Adamus x2,Małaczek - Kucmierz
65STALPROFIL - ANTRANS3 : 1
Stankiewicz x2,Sobczak - Misztal
66WIERBKA - KOMANDOR1 : 0
Ziaja -
67SAINT GOBAIN - SZACUN4 : 0
Białkowski x4 -
68ALKO GÓRKA - ZUP DOROBISZ1 : 1
Białek P. - Błaszczyk
69CMC LOGISTYKA - GUARD6 : 1
Surowiec x3,Łągiewka,Marek,Taraszkowski - Kurzaczek
70ŹRÓDŁO - PROMIL1 : 3
Sidor - Świątek M.,Nowak, Rusiński
71MISTAL - ANTRANS0 : 3v.o
-
72SENGAM - KOMANDOR6 : 1
Konopka,Mąka x2,Gajewicz,Sus,Kozłowski Ł. - Sosnowski
73CANNON - SZACUN2 : 3
Kalarus x2 - Gołman,Pfeifer x2

MISTAL nie przystąpił do drugiego dnia rozgrywek, jego mecze zostały zakończone walkowerami.

TABELA GRUPY I

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1ALKO GÓRKA ŁAZY23-3
2PCIMIANKA PCIM22-2
3ZUP DOROBISZ21-1

TABELA GRUPY II

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SEMI NOSIADEK ITALPARTS68-2
2CMC LOGISTYKA38-5
3GUARD SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ01-10

TABELA GRUPY III

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1FUMAR KOMOROWICE68-2
2PROMIL UJEJSCE34-4
3ŹRÓDŁO KROMOŁÓW02-8

TABELA GRUPY IV

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1STALPROFIL66-1
2ANTRANS34-3
3MISTAL0X-X

TABELA GRUPY V

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM SPORT47-2
2WIERBKA42-1
3KOMANDOR01-8

TABELA GRUPY VI

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SAINT GOBAIN SEKURIT66-1
2SZACUN SIEMIANOWICE ŚL.33-6
3AKS CANNON SEKURIT03-5

TABELA DRUŻYN Z DRUGICH MIEJSC

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1WIERBKA42-1
2CMC LOGISTYKA38-5
3ANTRANS34-3
4PROMIL UJEJSCE34-4
5SZACUN SIEMIANOWICE33-6
6PCIMIANKA PCIM22-2



ĆWIERĆFINAŁY

74FUMAR - STALPROFIL1 : 1 pk.8-7
Sawicki - Sobczak
75CMC LOGISTYKA - SAINT GOBAIN4 : 1
Marek x2,Taraszkowski,Karpiński - Zdun
76WIERBKA - ALKO GÓRKA0 : 3
- Szczygieł,Piżuch A.,Białas
77SEMI NOSIADEK - SENGAM1 : 1 pk.3-2
Wikar - Mąka



PÓŁFINAŁY

78FUMAR KOMOROWICE - ALKO GÓRKA ŁAZY3 : 1
Adamus,Sawicki x2 - Piżuch A.
79CMC LOGISTYKA - SEMI NOSIADEK3 : 1
Taraszkowski,Karpiński x2 - Wojciechowski



MECZ O III MIEJSCE

80ALKO GÓRKA ŁAZY - SEMI NOSIADEK1 : 3
Szczygieł - Wojciechowski x3



MECZ O I MIEJSCE

81CMC LOGISTYKA - FUMAR KOMOROWICE2 : 1
Karpiński,Taraszkowski - Adamus



Najlepszy strzelec - Sebastian Wojciechowski - 16 bramek (SEMI NOSIADEK)

Najlepszy zawodnik - Kornel Adamus (FUMAR KOMOROWICE)

Najlepszy bramkarz - Karol Dąbrowski (SEMI NOSIADEK)



SKŁADY DRUŻYN:

KOMANDOR ŚLĄSK-Szenowski Rafał, Zybura Krystian, Magiera Adrian, Jabłoński Dawid, Sosnowski Mateusz, Socha Remigiusz, Loska Oskar, Schpeń Dariusz, Żokowski Mateusz, Stawiarski Marcin, Kalisz Grzegorz.
FUMAR KOMOROWICE-Pastonek Adrian, Kwaśny Łukasz, Adamus Kornel, Sawicki Artur, Sawicki Dawid, Kalamus Grzegorz, Kopeć Dawid, Michaliski Artur, Małaczek Mateusz.
ALKO GÓRKA ŁAZY-Szczygieł Damian, Piżuch Adrian, Białek Michał, Białek Piotr, Janus Paweł, Białas Krzysztof, Krzywdziński Krystian, Mucha Tobiasz, Supernak Damian, Pąpka Paweł, Panek Maciej, Makowski Jarosław.
STALFROFIL S.A- Pańczyk Robert, Wieczorek Daniel, Stankiewicz Sebastian, Strojek Michał, Zając Mariusz, Rusek Marcin, Sobczak Piotr, Świeczka Marcin, Zarychta Piotr.
ZRÓDŁO KROMOŁÓW- Nowiński Bartosz, Koral Bartosz, Rasztabiga Jarosław, Orman Przemysław, Mogielski Szymon, Sidor Paweł, Furgacz Piotr, Zamora Łukasz, Janoska Błażej, Turlej Piotr, Turlej Sławomir.
ZUP DOROBISZ- Laszczyk Damian, Błaszczyk Wojciech, Gęsikowski Bartłomiej, Piątkowski Przemysław, Laszczyk Bartosz, Wieczorek Konrad, Gębka Dominik, Krawczyk Marcin, Jasiński Grzegorz, Lewicki Kacper, Danek Wojciech, Oleksiak Kamil.
ANTRANS ŁOBZÓW-Latos Bartłomiej, Majos Przemysław, Trólka Dawid, Węglarz Mariusz, Tarnówka Krzysztof, Misztal Paweł, Dobrek Dawid, Trześniewski Michał, Grzywnowicz Mateusz, Dobrek Rajmund.
PROMIL UJEJSCE-Łodyga Marek, Świątek Mateusz, Nowak Jacek, Rusiński Marcin, Kućmierz Piotr, Maj Dariusz, Dobrek Mateusz, Bzowski Tomasz, Matuszczyk Michał, Miąsko Michał, Świątek Krystian, Bzowski Grzegorz.
GUARD SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ- Widawski Michał, Fiuto Mateusz, Surowiec Sylwester, Otczyk Patryk, Maciążek Adrian, Kurzaczek Karol, Radosz Sebastian, Surowiec Michał, Maćkiewicz Maciej, Lamch Przemysław, Staszowski Łukasz.
CMC LOGISTIKA- Gaworek Paweł, Surowiec Marek, Skowronek Dariusz, Matusiak Adrian, Łągiewka Marek, Świerczyna Adam, Marek Adrian, Taraszkowski Patryk, Karpiński Dawid, Duda Paweł.
SEMI NOSIADEK ITALPARTS-Wikar Roman, Mańka Paweł, Wojciechowski Sebastian, Hyla Patrycjusz, Kołodziejczyk Grzegorz, Kozłowski Karol, Szypuła Karol, Uliarczyk Szymon, Wikar Wojciech.
ELECTRO PROCES WIERBKA-Kapek Damian, Szwaja Bartosz, Lis Przemysław, Szlachta Marcin, Nowak Jakub, Słowikowski Krystian, Ziaja Dawid, Bartos Dawid, Słowik Łukasz, Tkacz Paweł, Ziaja Kamil, Kurczek Norbert.
PCIMIANKA PCIM-Mucha Damian, Pypych Paweł, Majcherkiewicz Grzegorz, Curyło Remigiusz, Latos Maciej, Ziębiński Dariusz, Smętek Marek, Guguła Szymon, Skrzypczak Jacek, Osuch Paweł, Majcherkiewicz Tomasz.
PIWOSZE ŁAZY-Łuszczyński Wiktor, Pieczka Damian, Michalik Jarosław, Tarnowski Tomasz, Pawluś Tomasz, Bajkowski Radosław, Kopicha Dariusz, Kotwa Szymon, Gajda Marcin.
CEGIELNIA CZĘSTOCHOWA- Zgrzebny Kamil, Kuban Michał, Śpiewak Dawid, Bąk Sławomir, Wojtyło Bartosz, Szkopiak Jerzy, Knysak Karol.
AKS CANNON KRUSIN- Urbańczyk Damian, Zimny Radosław, Kalarus Grzegorz, Żak Tomasz, Nocoń Bartłomiej, Wcisło Tomasz, Wacowski Tomasz, Szatan Dawid, Dubiak Marcin, Marchewka Kamil, Paliga Dawid.
KS ZŁOTY POTOK- Miller Sebastian, Niepsuj Marcin, Lamch Arkadiusz, Suliński Kamil, Lamch Michał, Kolan Rafał, Biedroń Tomasz, Czyż Oskar.
VAMOS SĘDZISZÓW-Rozborski Tomasz, Korndaś Konrad, Żebrowski Karol, Ślezak Patryk, Rozborski Paweł, Zapalski Michał, Surówka Karol, Rolek Łukasz, Pycia Kamil, Brzóska Patryk.
RED BOX- Lach Jędrzej, Stempalski Jakub, Matan Jakub, Sosnowski Sebastian, Roztropowicz Andrzej, Sopniewski Adrian, Sopniewski Mateusz, Kiesler Maciej, Mroczek Przemysław.
HAMMERS TEAM- Nocuń Adrian, Kiersztyn Arkadiusz, Graca Wojciech, Kuder Bartosz, Piżuch Dawid, Hutnik Bartosz, Dudłak Mateusz, Kyrcz Bartosz, Bałdys Piotr, Widawski M, Krzywdziński Kamil.
KS WYSOKA- Wnuk Artur, Rosochacki Rafał, Ciuk Marcin, Gozdz Michał, Dratwiński Damian, Kiszczyński P, Wstępień Jan.
SENGAM SPORT-Gajewicz Michał, Mąka Michał, Drozdzik Marcin, Kania Adrian, Majchrowsi Rafał, Kozłowski Mateusz, Kozłowski Michał, Kozłowski Łukasz, Pędzik Damian, Sus Michał, Dudek Radosław, Konopka Paweł.
SAINT GOBAIN SEKURIT- Jamróz Paweł, Białkowski Krystian, Szczotka Piotr, Ćwik Robert, Urgasz Wojciech, Dziąćko Mariusz, Szczotka Paweł, Włusek Mateusz, Zdun Mateusz, Prażmowski Tomasz, Warzecha Tomasz, Wiśniewski Przemysław, Psioda.
SZACUN SIEMIANOWICE- Krakowsi Łukasz, Machnicki Tomasz, Gołman Tadeusz, Gołman Marcin, Pfeifes Jan, Waliczek Maciej, Micherda Karol, Rzyska Robert.
MISTAL-Słomkowski Dawid, Pasternak Krzysztof, Pal M, Cyganek, Łoboda Dawid, Zeman Łukasz, Wolak.


CMC Logistyka zwycięzcą drugiej edycji 


Tym razem liczba zespołów, która zgłosiła się do rozgrywek była tak duża, że eliminacje musiały się odbyć na dwóch Orlikach, tj. w Łazach i Zawierciu w dzielnicy Borowe Pole( do turnieju zgłosiło się 25 zespołów-prawie 300 zawodników).Organizator zapewnił ciekawą formułę rozgrywek, dzięki temu było dużo grania i drużyny które zajęły 4 miejsce w swojej grupie w pierwszym dniu rozgrywek, w drugim dniu mogły dalej walczyć o najwyższe lokaty. Ponieważ poziom zainteresowania wzrósł, a do rywalizacji zgłosiły się już nie tylko zespoły z regionu zawierciańsko-myszkowsko-pilickiego, ale również z Częstochowy, Katowic, Siemianowic Śląskich, Bielska-Białej, Świerklan musiała się też zmienić pula nagród. Dzięki pomocy dyrektora OSIR-u Łazy-Konrada Knopa, Parku Wodnego Jura, HDI Rathdowney, Sengam Sport, Eurocups, Kucab ubezpieczenia, salonu fryzjerskiego PASJA, Tomasza Kwaczały oraz współorganizatora Łazowianki Łazy było to możliwe. Pula nagród za zajęcie pierwszego miejsca wyniosła 3800 zł w tym 1000 zł stanowiła nagroda finansowa a pozostałą część karnety do Parku Wodnego Jura oraz komplet stroi piłkarskich dla całej drużyny. Podobnie jak rok wcześniej również hojnie obdarowane zostały zespoły z drugiego i trzeciego miejsca, a każda drużyna dostała pamiątkowy puchar. Łączna pula nagród w drugiej edycji JURA CUP ŁAZY WYNIOSŁA 8500 tysiąca złotych(składały się na to: nagrody pieniężne, indywidualne ,sprzęt sportowy, karnety na basen, puchary). Nad bezpieczeństwem zawodników czuwał wykwalifikowany ratownik medyczny, a w drugim dniu każdy z uczestników mógł liczyć na poczęstunek. O tym, że poziom rozgrywek wzrósł może świadczyć, że triumfatorzy z poprzedniego roku mieli problemy w swoich grupach. KS Złoty Potok zajął ostatnie miejsce i nie przeszedł eliminacji, ZUP Dorobisz zajął czwarte miejsce i awansował dzięki lepszemu od innych drużyn na tym miejscu bilansowi, natomiast Sengam Sport przeszedł do drugiego etapu po zajęciu trzeciej pozycji. 18 zespołów, które awansowało z pięciu grup pierwszego dnia rywalizowało w niedzielę w sześciu grupach po trzy zespoły. Z tego etapu do ćwierćfinały awansowali zwycięzcy grup (Alko Górka Łazy, Semi Nosiadek Italparts, Fumar Komorowice, Stalprofil, Sengam Sport, Saint-Gobain Sekurit) oraz dwa zespoły z najlepszym bilansem z miejsca drugiego (Wierbka i CMC Logistyka). Okazało się, że w dwóch z czterech par do wyłonienia zwycięzcy były potrzebne rzuty karne, w których Stalprofil przegrał 7-8 z Fumarem Komorowice, a Sengam Sport z Semi Nosiadek Italparts 2-3. W obu parach półfinałowych padł wynik 3-1, a z awansu cieszył się Fumar Komorowice, który pokonał Alko Górkę i zawierciańska CMC Logistyka, która pokonała Semi Nosiadek. Powyższy wynik powtórzył się w spotkaniu o III miejsce, gdzie górą był Semi Nosiadek. W finale natomiast CMC Logistyka pewnie pokonała Fumar Komorowice również 3-1. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został S. Wojciechowski-(SEMI) dzięki osiemnastu trafieniom, zawodnikiem K.Adamus(FUMAR), natomiast bramkarzem K. Kozłowski(SEMI). Organizatorzy dziękują za udział i sportową rywalizację drużyną, pomoc partnerom jednocześnie obiecując, że za rok będą dążyć, aby turniej był jeszcze bardziej profesjonalny i atrakcyjniejszy.



Galeria zdjęć z turnieju do obejrzenia TUTAJ



Strone odwiedzono razy

PARTNERZY :