1 EDYCJA - JURA CUP '2013

ELIMINACJE

GRUPA A

1SENGAM - MŁODE WILKI4 : 2
Maciązek,Mąka,Wozniak,Kusiak - Kowalczyk x2
2STRZEMIESZYCE - ORLE GNIAZDO1 : 2
Wołczyk - Szymak,Janoszka
3KACPER - SENGAM1 : 0
Majuch -
4MŁODE WILKI - STRZEMIESZYCE5 : 1
Kowalczyk Kamil x3,Kowalczyk Karol,Opiłka - Mulczyk
5ORLE GNIAZDO - KACPER1 : 0
Szczepaniak -
6SENGAM - STRZEMIESZYCE1 : 1
Wieczorek - Koziński
7MŁODE WILKI - ORLE GNIAZDO4 : 2
Nowak J. x2,Szlachta, Kowalczyk Kacper - Szczepaniak, Wilk
8KACPER - STRZEMIESZYCE5 : 0
Majuch x3,Cichor, Lamch -
9ORLE GNIAZDO - SENGAM2 : 4
Wilk x2 - Wieczorek x2,Maciążek,Gajewicz
10MŁODE WILKI - KACPER3 : 0
Tokarski,Nowak J., Węglarz -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1MŁODE WILKI914-7
2SENGAM SPORT79-6
3ORLE GNIAZDO67-9
4KACPER66-4
5STRZEMIESZYCE13-13


GRUPA B

1ZŁOTY POTOK - GUARD1 : 2
Wojtyło - Fiuto,Staszowski
2KOLEJE ŚLĄSKIE - HUTA BANKOWA1 : 3
Kobyliński - Koziński x2,Bęc
3MISTALL KATOWICE - ZŁOTY POTOK1 : 2
Zeman - Nowak,Suliński
4GUARD - KOLEJE ŚLĄSKIE3 : 2
Kot x2,Maciążek - Bok,Kobyliński
5HUTA BANKOWA - MISTALL KATOWICE2 : 5
Ojcik,Bęc - Słomkowski x2,Strzemiński,Zeman,Pasternak
6ZŁOTY POTOK - KOLEJE ŚLASKIE7 : 1
Nowak x4,Suliński x3 - Bok
7GUARD - HUTA BANKOWA4 : 0
Staszowski x2,Maciżąek,Fiuto -
8MISTALL KATOWICE - KOLEJE ŚLĄSKIE6 : 1
Słomkowski,Strzemiński,Zeman x2,Pasternak x2 - Boliński
9HUTA BANKOWA - ZŁOTY POTOK2 : 5
Koziński x2 - Nowak x2,Suliński x3
10GUARD - MISTALL4 : 3
Fiuto x3,Staszowski - Słomkowski x2,Pasternak

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1GUARD1213-6
2ZŁOTY POTOK915-6
3MISTALL KATOWICE616-9
4HUTA BANKOWA36-11
5KOLEJE ŚLĄSKIE05-19


GRUPA C

1ALKO GÓRKA - ZUP DOROBISZ3 : 1
Gibowicz,Pąpka,Piżuch - Piątkowski
2IZBA KATOWICE - HAMMER0 : 1
- Dudłak
3ALKO GÓRKA - HAMMER1 : 0
Gibowicz -
4ZUP DOROBISZ - IZBA KATOWICE5 : 1
Błaszczyk x2,Postawa,Gradek,Danek - Wyciślik
5ZUP DOROBISZ - HAMMER2 : 0
Czajkowski,Jarząbek -
6ALKO GÓRKA - IZBA KATOWICE2 : 0
Mucha,Piżuch -

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1ALKO GÓRKA ŁAZY96-1
2ZUP DOROBISZ68-4
3HAMMER31-3
4IZBA KATOWICE01-8


GRUPA D

1SAINT GOBAIN - CMC LOGISTYKA5 : 5
Białkowski,Psioda,Szczagiel x2 - Pniak x3,Otręba,Surowice
2AKS CANNON - KIJOWE DYNAMO1 : 6
Kalarus - Turlej Ł.,Słomka x3,Kocot,Majchrowski
3CMC LOGISTYKA - AKS CANNON2 : 4
Pniak,Surowice - Wylon,Białas,Sierka x2
4SAINT GOBAIN - KIJOWE DYNAMO2 : 0
Szczagiel,Bujakiewicz -
5AKS CANNON - SAINT GOBAIN0 : 4
- Psioda,Szczagiel x2,Bujakiewicz
6CMC LOGISTYKA - KIJOWE DYNAMO1 : 5
Zamora - Turlej Ł.,Słomka,Adamiecki x2,Pędzik

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SAINT GOBAIN711-5
2KIJOWE DYNAMO611-2
3AKS CANNON35-12
4CMC LOGISTYKA18-14




ETAP II

33MŁODE WILKI - ZUP DOROBISZ0 : 3
- Napora,Błaszczyk,Laszczyk
34GUARD - KIJOWE DYNAMO4 : 0
Radosz,Lamch,Fiuto,Haładus -
35AKS CANNON - MŁODE WILKI4 : 0
Oprych,Kalarus,Sierka x2 -
36HAMMERS - GUARD1 : 2
Graca - Fiuto,Lamch
37ZUP DOROBISZ - AKS CANON3 : 3
Jarząbek,Błaszczyk,Gradek - Kalarus,Sierka x2
38KIJOWE DYNAMO - HAMMERS4 : 0
Turlej,Słomka,Marut,Dybul -
39ALKO GÓRKA - ORLE GNIAZDO1 : 3
Mucha - Szczepaniak,Wójcik,Nowiński
40SAINT GOBAIN - MISTALL KATOWICE1 : 2
Białkowski - Łoboda,Świeczka P.
41ZŁOTY POTOK - ALKO GÓRKA2 : 1
Nowak,Suliński - Białek M.
42SENGAM - SAINT GOBAIN1 : 3
Wieczorek - Psioda,Hezner,Bujakiewicz
43ORLE GNIAZDO - ZŁOTY POTOK2 : 3
Szczepaniak,Wójcik - Nowak,Suliński x2
44MISTALL KATOWICE - SENGAM1 : 4
Słomkowski - Wieczorek x2,Pietluch,Mąka



ĆWIERĆFINAŁY

45AKS CANNON - ORLE GNIAZDO4 : 3
Oprych,Bąk,Sierka x2 - Szczepaniak R.,Szczepaniak K.,Krawczyk
46GUARD - SENGAM3 : 5
Radosz,Staszowski,Haładus - Wieczorek,Gajewicz x2,Mąka,Woźniak
47ZŁOTY POTOK - KIJOWE DYNAMO2 : 0
Suliński x2 -
48SAINT GOBAIN - ZUP DOROBISZ3 : 4
Białkowski,Psioda,Szczagiel - Błaszczyk,Laszczyk,Jarząbek,Danek



PÓŁFINAŁY

49SENGAM - ZŁOTY POTOK0 : 4
- Nowak x3,Suliński
50AKS CANNON - ZUP DOROBISZ1 : 4
Kalarus - Błaszczyk,Jarząbek,Gradek,Czajkowski



MECZ O III MIEJSCE

51AKS CANNON - SENGAM3 : 3 pk.1 : 2
Sierka,Kalarus,Oprych - Wieczorek,Mąka,Gajewicz



MECZ O I MIEJSCE

52ZUP DOROBISZ - ZŁOTY POTOK0 : 2
- Psonka,Wojdyło



Zdobywcy I miejsca otrzymali nagrody w postaci: 1000zł, toreb piłkarskich, okazałego trofeum, medale oraz karnety do Parku Wodnego Jura.

Najlepszy strzelec - Kamil Suliński - 13 bramek (ZŁOTY POTOK)

Najlepszy zawodnik - Grzegorz Sierka (AKS CANNON)

Najlepszy bramkarz - Bartłomiej Gęsikowski (ZUP DOROBISZ)



SKŁADY DRUŻYN:

SENGAM SPORT: Sebastian Chojnacki, Daniel Wieczorek, Hubert Maciążek, Michał Gajewicz, Michał Mąka, Dariusz Kusiak, Michał Sus, Adrian Wozniak, Przemysław Dziura, Robert Madej, Kamil Pietluch.

AKS CANNON KRUSIN: Damian Urbańczyk, Dawid Paliga, Mateusz Sierka, Grzegorz Kalarus, Szymon Oprych, Bartłomiej Wylon, Grzegorz Sierka, Rafał Bąk, Mateusz Białas, Bartłomiej Nocoń, Tomasz Wcisło.

KOLEJE ŚLĄSKIE: Marek Szwal, Piotr Kirpsza, Łukasz Wiekiera, Sławomir Bok, Paweł Szeremeta, Jarosław Piętak, Artur Baciński, Paweł Siłakiewicz, Adam Spluwacz, Rafał Kobyliński, Andrzej Skwarek, Krzysztof Wilk.

HUTA BANKOWA: Jarosław Bęc, Arkadiusz Ciosek, Marcin Ojcik, Damian Koziński, Sławomir Babiarz, Michał Szreniawa, Paweł Madej, Sebastian Szlęzak, Artur Bugajski.

STRZEMIESZYCE: Krzysztof Wołczyk, Sebastian Koziński, Mateusz Mulczyk, Piotr Beczkowski, Paweł Tomczyk, Michał Broniszewski, Przemysław Szlawski, Gabryjel Kamiński, Andrzej Tokaj, Piotr Odrobina.

HAMMER: Bartosz Kyrcz, Wojciech Graca, Mateusz Dudłak, Rafał Siwiarek, Mateusz Rybicki, Marcin Nowak, Arkadiusz Kiersztyn, Michał Fec, Daniel Gocyla, Michał Koczur, Nocoń Adrian.

CMC LOGISTIKA: Marcin Grochalski, Sebastian Pniak, Marcin Otręba, Adam Świerczyna, Marek Surowiec, Marek Łągiewka, Łukasz Zamora, Artur Cholewka.

MISTAL : Dawid Słomkowski, Maciej Strzemiński, Mateusz Bruś, Łukasz Zeman, Patryk Fridrych, Dawid Łoboda, Kordian Świeczka, Krzysztof Pasternak, Świeczka Paweł, Sylwester Sadowski.

IZBA KATOWICE: Krzysztof Sokół, Wojciech Borys, Jakub Mika, Michał Adamiecki, Radosław Hora, Marcin Wyciślik, Dariusz Gadowski, Dariusz Markocki, Józef Mazur.

MŁODE WILKI: Michał Kowalski, Jakub Opiłka, Karol Kowalczyk, Kamil Kowalczyk, Wojciech Kowalski, Marcin Szlachta, Mariusz Węglarz, Arkadiusz Tokarski, Jakub Nowak, Bartosz Szwaja.

SAINT GOBAIN SEKURIT: Paweł Jamróz, Krystian Białkowski, Marcin Psioda, Jacek Hezner, Kamil Szczagiel, Marek Adamczyk, Przemysław Wisniewski, Jakub Bujakiewicz, Rafał Wiatr, Mariusz Dziąćko.

KACPER: Robert Majuch, Daniel Ruciński, Paweł Cupiał, Dominik Majuch, Błażej Wrona, Adam Kamela, Przemysław Cichor, Arkadiusz Lamch, Adrian Kazmierczak.

KS ZŁOTY POTOK: Marcin Kiedbój, Marcin Magiera, Józef Nowak, Kamil Suliński, Patryk Lipowicz, Marcin Niepsuj, Marek Juszczyk, Bartosz Wojtyło, Rafał Psonka, Sebastian Miller.

KIJOWE DYNAMO: Łukasz Stysiński, Łukasz Turlej, Dawid Słomka, Zbigniew Marut, Damian Adamiecki, Paweł Dybul, Damian Kocot, Dawid Misiewicz, Rafał Majchrowski, Damian Pędzik.

GUARD SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ: Sebastian Radosz, Mateusz Fiuto, Emil Makieła, Maciej Kot, Tomasz Staszowski, Adrian Maciążek, Przemysław Lamch, Michał Haładus, Damian Kot, Bartosz Szczepański.

ORLE GNIAZDO: Daniel Borek, Dariusz Wójcik, Adam Morel, Krzysztof Szczepaniak, Bartosz Wilk, Damian Dzieża, Tomasz Szymak, Paweł Lichterowicz, Marcin Krawczyk, Krzysztof Janoszka, Nowiński Rafał, Szczepaniak Robert.

ZUP DOROBISZ: Bartłomiej Gęsikowski, Błaszczyk, Napora, Postawa, Gradek, Danek, Czajkowski, Laszczyk, Jarząbek, Piątkowski.

ALKO GÓRKA ŁAZY: Krystian Krzywdziński, Łukasz Gibowicz, Paweł Pąpka, Sebastian Wozniak, Paweł Janus, Krzysztof Białas, Tobiasz Mucha, Adrian Pizuch, Piotr Białek, Michał Białek.

Dziękujemy OSIR-owi Łazy, sponsorom (A&I Kucab, Sengam Sport, Park Wodny Jura, MAX-SPORT, salon fryzjerski 'Pasja"), działaczom Łazowianki Łazy, Tomkowi Kwoczale i każdej osobie, która przyczyniła się do zorganizowania I edycji turnieju.



Galeria zdjęć z turnieju do obejrzenia TUTAJ



Strone odwiedzono razy

PARTNERZY :