Turniej Futsalu o Puchar Dyrektora OSiR Łazy - Luty 2014

GRUPA A

1KORONA - SENGAM1 : 3
Dudłak - Kania, Szczygieł, Łoboda
2OLD TEAM - CMC LOGISTYKA4 : 3
Marciniak Pi.,Marciniak Pa., Oczko, Motyka - Golenia, Świerczyna, Bełdowski
3KORONA - OLD TEAM2 : 6
Czop, Kyrcz - Marciniak Pa., Marciniak Pi.,Oczka x2, Dobrowolski, Motyka
4SENGAM - CMC LOGISTYKA4 : 1
Słomkowski, Gajewicz, Szczygieł, Łoboda - Surowiec
5OLD TEAM - SENGAM1 : 3
Oczko - Kania, Szczygieł x2
6KORONA - CMC LOGISTYKA3 : 1
Czop x2, Kyrcz - Surowiec

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1SENGAM9
2OLD TEAM6
3KORONA3
4CMC LOGISTYKA0


GRUPA B

1ALKO - GUARD1 : 3
Piżuch - Radosz,Staszowski x2
2WYSOKA - AKS CANNON4 : 2
Bereda G., Nabrdalik, Mazanek x2 - Bąk x2
3ALKO - WYSOKA2 : 1
Piżuch,Janus - Bereda
4GUARD - AKS CANNON2 : 4
Haładus x2 - Białas, Oleksiak x2, Paliga
5AKS CANNON - ALKO0 : 4
- Białek M.x2, Piżuch, Białek P.
6WYSOKA - GUARD3 : 5
Bereda G. x3 - Haładus x2, Staszowski, Maciążek, Kot

TABELA KOŃCOWA

Lp.Nazwa drużynyPkt.Bramki
1GUARD6
2ALKO GÓRKA6
3LKS WYSOKA3
4AKS CANNON3



MECZ O VI MIEJSCE

CMC LOGISTYKA - AKS CANNON4 : 0
Surowiec, sam., Nowiński, Otręba -


MECZ O V MIEJSCE

KS KORONA - KS WYSOKA1 : 1 pk.3 : 2
Czop - Wilk


PÓŁFINAŁY

ALKO GÓRKA - SENGAM1 : 6
Białek P. - Szczygieł x2, Gajewicz x2, Łoboda, Słomkowski
OLD TEAM - GUARD3 : 4
Oczko x2, Motyka - Staszowski, Fiuto, Haładus x2



MECZ O III MIEJSCE

ALKO GÓRKA - OLD TEAM4 : 2
Piżuch x3, Białek M. - Mackiewicz, Dobrowolski



MECZ O I MIEJSCE

SENGAM SPORT - GUARD3 : 1
Szczygieł, Łoboda x2 - Haładus



Najlepszy strzelec - Damian Szczygieł - 7 bramek (SENGAM)

Najlepszy zawodnik - Michał Haładus (GUARD)

Najlepszy bramkarz - Hoffman (OLD TEAM)



SKŁADY DRUŻYN:

SENGAM SPORT: Droździk- Maciążek, Sus, Kania, Szczygieł, Słomkowski, Łoboda, Gajewicz

OLD TEAM: Mackiewicz, Abucki, Marciniak Paweł, Marciniak Piotr, Motyka, Oczko, Dobrowolski, Hoffmann, Furmański.

KS KORONA: Pakaszewski- Rybicki, Kowacki, Grzywa, Pragnący, Dudłak, Moćko, Czop, Macha, Wróbel, Kyrcz

CMC LOGISTYKA: Łągiewka, Stasiurka, Golenia, Surowiec, Otręba, Świerczyna, Skowronek, Goworek, Nowiński, Bełdowski

ALKO GÓRKA: Krzywdziński- Janus, Pizuch, Białek M., Białek P., Białas

GUARD SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ: Maciążek- Fiuto, Kot, Jawura, Radosz, Resiak, Czyż, Staszowski, haładus, Surowiec

KS WYSOKA: Gontko, Bereda Grzegorz, Pajor, Kubiczek, Nabrdalik, Bereda Wiktor, Dratwiński, Wróbel, Wilk, Mazanek

AKS CANNON : Zimny, Białas, Wcisło, Bąk, Siemieniuch, Oleksiak, Paliga.

Dziękujemy wszystkim sponsorom - OSIR Łazy, Park Wodny Jura, ubezpieczeniom Arka Kucaba, salonowi fryzjerskiemu "Pasja", pizzerii "Moreno" oraz Łazowiance Łazy - za kolejną udaną współpracę i pomoc.





Strone odwiedzono razy

PARTNERZY :